Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy építsem így az életem?

Hogy építsem így az életem?

Figyelt kérdés

Tehát nem igazán jó kategóriába megy a kérdés,de hátha tudtok tippeket adni.

Szóval hogyan lehetnék sikeres?

Nem járok iskolába,van egy munkahely ahová néha behívnak,de azsem landó és abból még csak elsem lehet költözni itthonról,tehát megélhetéshez kevés.22 évs fiú vagyok egyébként,de semmi célom,tervem nincs a jövőre nézve..Van egy szakmám amit nem szeretek,sőt nem is értek hozzá semmit és ennyi...Mihez kéne kezdenem,hogy el tudjak indulni valamerre?

Ha esetleg valaki járt hasonló cipőben,vagy van ötlete attól szívesen várnék 1-2 tippet,ha ez számára nem gond.

Köszönöm a válaszokat!


2014. okt. 13. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Pont az kell, amit írsz is, hogy hiányzik jelenleg az életedből. Nincsenek céljaid, tehát találnod kell magadnak egyet, vagy többet. :)

A szakmáddal elsősorban az lehet a problémád, hogy nem szereted, megeshet ezért is érzed úgy, hogy nem értesz hozzá. Keress valamit, valamilyen célt, amit szeretsz, amiért érdemesnek érzed a küzdést és azzal jön a motiváció is. (Nehéz, sőt lehetetlen olyan iránt motivált lenni, amit nem szeretsz.)

2014. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!