Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Álmodtatok már világvégéről?

Álmodtatok már világvégéről?

Figyelt kérdés
Olyan világvégéről amiben egy robbanás volt meg meteorok és mikor felkeltetek majd be...tatok a félelemtől.Most komolyan
2010. jan. 24. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
én eddig csak óriáspókokról álmodtam 5-10 évesen! e világvégéről még nem.
2010. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én álmodtam világvégéről de az mindig olyan volt hogy álmomban kimentem az utcára és mindenki zombi volt és én voltam az egyedüli ember.

Felriadtam és igencsak közel álltam a befosáshoz.

2010. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
énis csak olyat álmodtam(néha szoktam is)hogy csak zombik vannak és egyedül vagyok az egész városba és kevés fegyver van és futok mint állat egy kur*a nagy mezőn és akkor jön az EXMORTIS(nemtom ismeriteke )
2010. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Eddig még nem.Csak az egyik barátnőm.De azt mondta amikor

felébredt közel állt a siráshoz pedig nem sirós fajta.

2010. jan. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2010. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ilyesmi volt csak az a bazinagy meteor nem szállt le a földre hanem az űrben robbant és kis meteorok amik kijöttek belőle azok pusztítottak :D
2010. jan. 25. 13:34
 7/10 anonim ***** válasza:
én már igen.de úgy h először megrepedt a füld és egy bazinagy földrengés volt,után egy világot beterítő árvíz,majd meteorok.és volt egy érdekes.képzeljétek,ott szörfözött Michael Jackspn az árvíznél,utána rám mosolygott,azt mondta nem lesz seemi baj,és eltünt...xD
2010. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen, 3 is egymás után. vagyis csak a robbanásra emlékszem és arra h 2013. január 6. van a naptár szerint.
2010. febr. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én igen: Ülök a szobámba, egyszer csak kiívnak engem az ablakhoz, és annyit látok hogy a Nap közeledik, egyre nagyobb lesz! A végén pedig a Föld beleütközött a Napba, egy NAGY fényességet láttam(tényleg nagyon-nagyot!) és felriadtam.
2010. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Naggyon dúúúúúrvák ezek :o :):)
2010. márc. 2. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!