Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elmesélitek, mit álmodtatok...

Elmesélitek, mit álmodtatok tegnap?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azt hogy bekerultem 1 tok jo hip`hop tanc egyuttesbe xD
2010. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy egy lánnyal álmodtam, akit mostanában nem bírok kiverni a fejemből, mert nagy hatást gyakorolt rám. Nem vagyok leszbikus, csak egyszerűen nagyon szimpatikus csaj, meg minden. :)

15/l

2010. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt álmodtam hogy leszopott a szomszédnéni férjének a szeretője..
2010. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azt hogy valami paplan alatt(nem tom hol), nem is összebújva, csak arra pár perce behajoltunk alá. És ott smároltam egy régi ismerősömmel(Nem volt soha köztünk semmi, és egyikünk se akart a másiktól soha semmi olyat). Nagyon igazinak hatot, mintha tényleg át éltem volna. Volt már veletek ilyen? :D


19/L

2010. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen, velem is volt ilyen már :). hogy egy olyan ismerőssel, akire sosem gondoltam így, álmomban szerelmesen ölelkezek stb. érdekes :D
2010. ápr. 10. 23:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt álmodtam,hogy egy dunsztosüvegben tartottam egy halat de ki akartam szabadítani,ezért kiöntöttem a kinti tóba és ott hatalmasra duzzadt és undorító nyálkás nagy lény lett belőle de szerencsére meghalt.
2010. ápr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt,hogy a barátaimmal mentünk a Nyugati Pályaudvaron keresztül a villamoshoz,de a rendőrök elénk vágtak és lábon lőttek engem.
2010. ápr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt álmodtam, h anyukám, apukám, apukám barátnője, és én együtt laktunk a nagyszüleimnél egy hotelban. Volt 3 felnőtt lany testvérem, az egyik Jennifer Aniston volt, és megkérte a kezem egy nő, holott 13/L vagyok, és minden este együtt vacsoráztam a barátnőimmel, egy kifőzdében.
2010. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó álom :D! örülnék, ha nekem is jennifer aniston lehetne a tesóm :D.
2010. ápr. 11. 11:37
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt álmodtam hogy csöngettek, és amikor kinéztem láttam hogy a legjobb barátnőm jött el hozzám látogatóba, de nemtudtam neki ajtót nyitni mert a sütőben már felrobbani készül a süti ezért gyorsan átrohantam a konyhába és szerencsésen megmentettem a sütitxD

Azután vissza mentem a szobámba bekapcsoltam a TV-t amiben a Rose Red ment( horror film) és elkezdtem nézni( azt amúgy tudni kell a R.R:-ről hogy több óra hosszás) a film vége felé pedig olyan érzésem támadt mintha elfelejtettem volna valamit. A film végeztével jutott eszmbe hogy a barátnőm odakint várt rám még pár órával ezelőtt. Kimentem a lakásból és azt láttam hogy a barátnőm a kapu előtt ül és azt a sütit eszi amit én vettem ki a sütőből ( és a film alatt meg is ettem az egészet). És ugyanabból a tálból ette amibe én raktam belele a sütiket és mikor kimentem hozzá hogy bocsánatot kérjek ő csak röhögött.

2010. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!