Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már öngyilkossági kísérle...

Volt már öngyilkossági kísérletetek?

Figyelt kérdés
Olyan emberek írjanak, akiknek volt már öngyilkossági kísérletük és képesek nyíltan beszélni arról.

2014. okt. 18. 09:41
1 2
 1/20 Gbrll86 válasza:

Nekem tegnap előtt voltak. Elkezdtem felvágni az ereimet. Vérzett nagyon, de nem haltam meg sajnos. Szerelmei csalódás miatt amúgy.

Aztán utánna néztem neten annak, hogy ha rubofent vesz be az ember, kb. 10 szemet, akkor olyan súlyos máskárosodást lehet elérni vele, hogy abban bele lehet halni. Közben meg csak alszol. Bár írta az net, hogy nagyon erős hányinger, vesegörcs lép fel ilyenkor. Én most dolgozok, de amint hazaérek, és este lefekeszek aludni tutira kipróbálom. Azért este, mert nem akarom, hogy anyuék rájöjjenek. Este meg mindenki békénhagy.

Amúgy Te miért akarsz az lenni?


Én alig várom, hogy meghaljak. Mikor vágtam fel az ereimet, kifejezetten élveztem, hogy fáj. Jó volt látni, ahogy folyik a vérem. De hamar elállt. Az nem jó módszer. Remélem a gyógyszerek segítenek nekem. És reggel már nem kelek fel többet!!!!

2014. okt. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy meg akarok halni :) Én kíváncsi vagyok arra az útra, pszichológiára érzelmi világra, ami az embert eljuttatja arra a szintre, hogy öngyilkosságot kíséreljen meg. Hány éves vagy, ha szabad kérdeznem?
2014. okt. 18. 09:58
 3/20 anonim válasza:
77%
Én egyszer megpróbáltam magam felakasztani de annyira szenvedtem hogy abbahagytam mivel egy fürdőköpenynek a kötelével próbáltam meg a műveletet ezért nem sikerült.Még két hét után is meglátszott a nyoma.Azóta azt mondogatom ha eszembe jutna az öngyilkosság csakis pisztollyal.
2014. okt. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Volt. Nem sikerült, de azért bízok benne, hogy a következő hatásoa lesz.
2014. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Gbrll86 válasza:
63%
Bárcsak lenne pisztolyom!! hú de jó lenne
2014. okt. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
16 éves koromban bevettem minden gyógyszert, amit otthon találtam, kb. 160 darabot. Persze mit tudtam én, hogy attól csak rosszul leszek meg alszom. Ennek 16 éve, azóta összekapartam magam, családom van. :) Kár lett volna lemaradni erről.
2014. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A privát kérdésre válaszolva: a motivációm az volt, hogy a szüleim válása után anyu kijelentette, hogy addig iszik, míg el nem éri apu szintjét. Terrorizált lelkileg, holott mindig is visszahúzódó, csendes, jó tanuló voltam, nem jártam el sehová, már barátnőim sem lehettek. És nem hánytam ki a tablettákat, kb. negyed óra múlva elálmosodtam, megszakításokkal aludtam estig, amikor anyu hazajött, testvéremnek keresett valami gyógyszert, és ki is derült, hogy eltüntettem mindent. Erre azt mondta, ha meg akarok dögleni, majd hoz ő nekem mérget. Aztán besétáltunk a kórházba, kaptam több liter infúziót, mert a gyomormosásnak már nem volt értelme, bár anyu azt akart, hogy megtudjam, mi a magyarok istene.
2014. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Igen,kb.13-14 évesen.(most 15 vagyok)De nem volt komoly:csak hosszú ideig nem vettem levegőt este,megfojtottam magam...megakartam fulladni.Több taktikát nem ismerek....csak nem kérhetek meg valakit,hogy öljön meg...úgyis nemet mondana.XD Az oka általában az volt,hogy a suliban nem mentek jól a dolgaim..pl.:csúfoltak stb.
2014. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Gondolom azóta rájöttél, hogy levegő visszatartással komfort környezetben képtelen vagy megfojtani magad :D Amint eszméletedet veszted automatikusan elkezdesz lélegezni. Erőszakos oxigénhiányos környezetben, zacskó, szénmonoxid, víz, már más a helyzet. Nem akarok ötleteket adni.
2014. okt. 18. 20:38
 10/20 A kérdező kommentje:
Viszont felmerült bennem egy kérdés. Itt minden nyilatkozó aki próbált már öngyilkosságot elkövetni az a ténylegesen annak tűnő módját választotta. Ezért is vagytok még életben, ez a figyelem felkeltés egy módja. Érdekelne, hogy van-e olyan aki mondjuk csak fantázia szintén direkt balesetnek álcázta volna az öngyilkosságot, hogy ezzel is a "becsületét" megóvja még is meneküljön a gondok elől.
2014. okt. 18. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!