Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meghalt a macskám 2 éve....

Meghalt a macskám 2 éve. Mikor fog ez kevésbé fájni?

Figyelt kérdés
Mindig eszembe jut és mindig bőgök ha senki nem lát. Van 3 másik macskám, őket is szeretem, de nem pótolják. Néha már az is eszembe jutott hogy öngyilkos leszek... de persze 3 macskám van, nem tehetem meg hogy itt hagyom őket. Mit tehetnék? Sose lesz jobb?
2014. okt. 20. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem is hallottam...nem vagy véletlenül depressziós? Kicsit túlképzeled ezt a dolgot szerintem. Meghalt nekem is a macskám, nagyon szerettem, kb kéthetente eszembe jut, mikor hogy, ez változó. Szerintem túl van reagálva az egész, a mostani cicákat pedig nagyon szeresd :) Milyen idős vagy?
2014. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja meg öngyi egy macska miatt? :O Kicsit elgndolkodnék, és mi lesz ha valaki a családból hal meg, vagy közeli barát, bárki? Azonnal öngyi leszel, gondolkodás nélkül? Szerintem valami depresszió áll ez az egész mögött, nézesd meg magadat mert nehezen bírod az élet alapvető nehézségeit.
2014. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek emberek az életetben, akiket szerethetnél. Ezért is kötődsz ennyire a macskákhoz. Kezd nyitnni az emberek felé, és ajándékozd meg magad meg egy kismacskával. Picik sok csodára képesek, hiszen olyan aranyosak. Megfogod őt is szeretni.
2014. okt. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!