Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért fordultak el tőlem az...

Miért fordultak el tőlem az emberek miután depressziós lettem, vagy miután meghíztam?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:

hát lehet elöbb hiztál meg és utána lettél depresszios!

azt mondják hogy a ducik nagyon agresszivak és általában ezért nem barátkoznak velük...

sztem probálj fogyozni hátha bejön..

2010. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
mert nem szórakoztatod őket eléggé
2010. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus...azért m duci vki még nem aggresszív!

Az emberek már csak ilyenek,elfordulnak vkitől ha már nem olyan sikeres/vmi baj történik és segíteni kéne...Bajban ismerszik meg a barát,as you know.De azért 1-2 ember csak kitartott melletted!Többi nem számít

2010. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első 2 hozzászóló különben hány éves? Voltatok egyáltalán ilyen élethelyzetben, tudjátok h miről is van szó? Nem úgy néz ki. De ha úgy tette volna fel a kérdést,h elfordultok-e attól,aki -II- ,akkor ugrottak volna,h nem, mert a kérdésből az következikxD
2010. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem agresszív voltam,hanem depressziós, szomorú, levert. Megvolt az oka. Nem sokan éreztek velem együtt akkor; azt még megértem,ha nem tetszik nekik ha magamra szedek pár kilót. Na mind1.

Igen,volt 1 ember aki kitartott mellettem jóban-rosszban.

2010. jan. 25. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Azért mert a depressziósok fele csak divatból lesz az. Megkérdezik miért: hát sz*r az élet, nem érzem jól magam... Ennyi? Bmeg másnak ezer gondja van, mégis megpróbál boldogan élni. Én csak akkor fogadom el ha valami komoly baja van (pl beteg vagy meghalt valakije, calami szörnyű dolog történt vele... Azzokon kívül csak önsajnáltatásnak tűnik... Meg talán te sem viselkedtél velük szépen akkor. Lehet hogy nincs igazam, de aki nem volt benne attól ne várd hogy megértse, mert nem tudja.
2010. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
ha a barátaid elfordulnak tőled akkor nem is barátok ha depressziós egy barátom csak arra tudok gondolni h mellette legyek azt meg leszarom ha elhízik a barátom és kész
2010. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!