Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találjam meg magamban...

Hogyan találjam meg magamban a különlegességet?

Figyelt kérdés
Hiszem, hogy minden emberben van valami ami őt különlegessé teszi,de úgy érzem én kivétel vagyok.

2014. szept. 2. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudod megtalálni, hogy keresed. Azt nem mondom, hogy ettől olyan különlegessé válsz, inkább legyen annyi elég, hogy szereted amit csinálsz.
2014. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne félj új dolgokat kipróbálni. Emellett nem értana önismerettel is foglalkoznod, mert csak így fedezheted fel milyen nagyszerű ember vagy. Teljesen biztos vagyok benne, hogy egy szuper emberke vagy legbelül. Ha önismerettel foglalkozol te is rájössz majd, mert egyedi vagy és különleges. Még annyit tennék hozzá, hogy ne akarj másoknak megfelelni, mert akkor csak egy leszel a sokból. Remélem segítettem.
2014. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Folyamatos próbálkozás, önismeret. :) Próbáld ki magad minél több dologban, ne csak rohanj az életben, hanem állj meg egy-két pillanatra végiggondolni, mit miért tettél. Így nem csak jobban megismered magad, de lehetőséget is adsz magadnak, hogy meglásd miben vagy jó, miben kell fejlődnöd.
2014. szept. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!