Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Semmi örömöm nincs az életben....

Semmi örömöm nincs az életben. Élet az ilyen?

Figyelt kérdés
Az egész azzal kezdődött, hogy a szüleim meghaltak. A hab a tortán, hogy 25 évesen BAR listán vagyok ami miatt nem adnak hitelt sem. Van egy párom akivel anyósoméknál lakunk és esélyem sincs onnan elköltöznöm. Már az öngyilkosság is megfordult a fejemben.
2014. nov. 4. 20:47
 1/7 anonim válasza:
Ne keseredj el örülj hogy szeret valaki
2014. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem

az öngyilkosságot felejtsd el.

Menj ki külföldre dolgozni a pároddal, 25 éves vagy, 30-ra gazdag ember leszel

2014. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha van párod, az csak boldoggá tesz, nem?
2014. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, ennél sokkal nagyobb nyomorban és szomorúságban is élnek emberek.

Nekem ilyenkor mindig az a történet jut eszem 15 éve, amikor egy család autóbalesetet szenvedett, csak az anyuka tudott kimászni, az autó kigyulladt. Az anyuka nem tudtam kimenteni a családját, a férje és 2 gyermeke vesztette az életét az autóban.

Én még gyerek voltam, de teljesen megrázott az eset, mert szinte láttam, ahogy tehetetlenül ott zokog, próbálkozik, de már késő. Nha ez az élethelyzet, amire azt mondod, hogy ezek után miért kellene tovább élni????


És ez a nő, nem adta fel, folytatta.... azóta lett egy férje és lettek gyermekei is.

2014. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 piriiiiii ***** válasza:
A szüleid meghaltak, éppen ezért NEKED ÉLNED KELL.
2014. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez van. Nekem párom se volt 25 éves létemre.
2014. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
51%
Ha van hozzá bátorságod akkor tedd meg. Nekem sajnos még nem sikerült bátorságot gyűjtenem hozzá. Vess véget az egésznek minnél gyorsabban mert semmi értelme ennek az évtizedeken át tartó vergődésnek.
2014. dec. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!