Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyiktől ijednél meg jobban?

Melyiktől ijednél meg jobban?

Figyelt kérdés

Egyedül sétálsz hazafelé az erdő szélén, hajnali 2 körül.

Hirtelen előtted felbukkan:

Egy sötét melegítős, kapucnis férfi;

vagy

Egy rózsaszínruhás, szőke, vigyorgó kislány.

Melyiktől ijedsz meg jobban?


2008. aug. 13. 23:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ők ijednének meg tőlem.

Üdv: Chuck Norris

2008. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
én is a 3.válaszoló válaszátol kapnék frászt egyépként nem megyek egyedül este sehova :D
2008. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Fuh én nagyon ijedős vagyok.. és mind2től halálra rémülnék.. de lehet a pasitól jobban..
2008. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőtől főleg ha vigyorog és szőke a haja!
2008. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
hmmm...ha jól belegondolok akkor a kislánytól jobban...mért is?a horrorfilmekben is azt akarják először kihozni a nézőkből h nem kell félni....de sokszor lássuk be h a legártatlanabbnak tűnő dolgoktól ilyedünk meg a legjobban...mert pl nem is számítunk arra h megkéne ijedni.Na most ez esetben mit keresne egy ilyen kislány az erdőbe?Meg mosolyog is mellé?Nem ezt várnánk tőle...ellentétben a pasinál tudnám mire számítsak és úgy is reagálnék vagyis menekülnék....de ennél a kislánynál más a szitu mert 1 "ártatlan"gyereket mégse bánthatok....de ha egy ilyen kislány ott lenne annnak nagyon is félelmetes és nyomós oka lenne...grrrr
2008. aug. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Mindekettőtől...deh a kiscsaj sztem félelmetesebb főleg ha egy eröltetett rémisztő vigyora van. am. az előző válazsolónak van igaza szerintem:)

Tamilina

2008. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
nyilván a kislánytól :D mi a fenét keres ott?:O és miért vigyorog?:D a pasi nem annyira gáz, lehet h csak haza megy :D eleve én miért az erdő szélén sétálgatok tökegyedül?:D
2008. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Szegény csávókám, éppen buliból megy haza, örülhetek neki ha járni tud, hulla részeg...XD


A kiscsaj meg.. honnan tudod hogy rózsaszín a ruhája, ha sötét van? Egyébként... tőle igazán megijednék, néhány Jackie Chanes mozdulattal arréb toszigálném és hívnék egy taxit.:D

2009. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

1.soha nem sétaálok egyedül hazafele főleg nem erdő mellet brrr

2 mindkettőtöl halálra rémülnék XD

2010. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!