Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Bejönnek nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Bejönnek nektek a gyorshajtó pasik, vagy azt szeretitek ha nyugodtan vezet? Melyiktől férfiasabb?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem lesz férfiasabb egy pasi főleg mivel még meg is ölheted. -.-"
2011. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én be se ülök olyan srác mellé, aki nem ilyen nyugis, mert érzékeny a gyomrom és sanszos, hogy máskülönben összehányom a műszerfalat. :D

Bár igazából kocsis pasim még nem volt, szóval ezt csak gondolom. A jó öreg bkv meg sosem siet... :D

20L

2011. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem menő,ha teszi az agyát azzal,hogy nyomja neki..
2011. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
szeretem, ha egy fiú tud nyomulni és irányítani :)
2011. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ül mögöttem valaki(motor) akkor olyan lassan megyek, hogy az autók előzgetnek meg dudálnak:D
2011. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

A csajok nem szeretik azokat a puhap.csű kis buzeránsokat, akik a kocsijukkal vágnak fel és arra verik magukat, hogy ők gyorsan hajtanak, aztán majd apu kifizeti a bírságot, úgy ahogy a jogsit is kipengette.

Az ilyen felelőtlen kis f.szkalapok okozzák a balesetek nagy részét, amiben persze még csak véletlenül sem ők fordulnak fel, hanem a vétlen fél.

Nem fogom neked azt kívánni, hogy hajts neki egy fának - mert nagyon közeli családtagjaim haltak meg így - de használd a hülye agyadat, vagy ha ez nem megy, akkor másokat ne sodorj veszélybe, csak magadat.

2011. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
18:28 vagyok. A legjobb, ha kibérelsz egy versenypáját. Ott úgy mész ahogy akarsz, közben senki nincs veszélyben, csak te. Én is ott szoktam minden szombaton haverokkal, nincs az a sok autó:) 18F
2011. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Azok a csajok akik erre buknak....na azok mehetnek a levesbe.


A Nök tapasztalatom szerint azt szeretik, ha biztosan, nyugodtan vezet egy Férfi és nem utolsó sorban komfortosan, tehát kanyarokban nem kell kapaszkodni, fékezésnél nem az öv fogja meg...

2011. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, ha határozottan, magabiztosan, de felelősségteljesen vezet egy pasi. És ezt nem csak ezen a téren csípem. Szinte mindenben legyen magabiztos, és felelősségteljes. Lefordítom:) Közúton vezessen már normálisan, mert másokat is veszélyeztet ha gyorsan hajt. Ha rallizni akar, arra megvannak a megfelelő helyek és autók.
2011. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Aki gyorsan hajt 1szer így fog járni:

http://www.youtube.com/watch?v=gXVblTMRCSs

2011. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!