Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meddig normális, ha sírok egy...

Meddig normális, ha sírok egy rajzfilmen? Vagy ez egyáltalán nem normális?

Figyelt kérdés

Pl: Oroszlánkirály, meghal a fater és sírok. 14/l

Csak azért kérdem, mert testvérem mindig azt mondja, hogy őt ebben a korban már a fiúk érdekelték.



2014. nov. 11. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más. Én 24 évesen is nézek rajzfilmeket és sírok is rajtuk. Gyakrabban is, minta a normál filmeken.

Tegnap néztem meg kb 5x-re a Merida a bátort. 5x-re is sírtam rajta :)

Párom is van amúgy. Mondjuk ő is érzékenyebb lélek, de pont összeillünk :)

2014. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz, csak kicsit furcsán éreztem magam a ténytől, hogy még mindig sírok a rajzfilmeken :)
2014. nov. 12. 17:09
 3/4 anonim válasza:
Én 30 éves vagyok és mindig minden rajzfilmen bőgök, nem is feltétlenül a szomorú részeknél, hanem elég, ha egy kicsit megható jelenet van és szép zene van alatta. :D Nem tartom ezt gáznak, egyszerűen csak érzékenyebb vagyok, mint az átlag és alapjáraton olyan vagyok, mint mások terhesen. A férjem szerint ez cuki dolog. :)
2020. febr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Szia!46 éves férfi vagyok...korábban is sírtam bizonyos filmeken,de mióta gyermekeim vannak,még jobban meghatnak bizonyos jelenetek...Merida vége pl... ;) Úgyhogy nem gáz,ez csak azt mutatja,hogy magas az érzelmi intelligenciád...
2022. jún. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!