Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehe "kimászni" a depress...

Hogy lehe "kimászni" a depresszióból?

Figyelt kérdés
Mostanába nem ismerek magamra, egyik pillanatban minden oké, aztán mindent fekete fehérben látok. Sokszor tör rám a magányos vagyok, egyedül vagyok senki nem törődik velem, senki sem szeret. Egy héten kb 4-szer sírok, de nem hiszti csak úgy rámtör sokszor ok nélkül. Nem tudom hogy mit csináljak hogy ennek vége legyen. :S
2010. jan. 28. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

El kell foglalnod magad!!! Ha sokat vagy egyedül, és sok a szabadidőd, óhatatlanul belesüppedsz az önsajnálatba, önutálatba és egyéb nyálkás dolgokba.

Vállalj munkát, élj társadalmi életet, a lényeg, hogy ne magaddal és a sötét godolataiddal foglalkozz!!!

2010. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

keress valamit ami örömet okoz.

az is jó ha vannak rendszeres elfoglaltságaid, de az inkább csak ideiglenesen használ.


ha nagyon rossz a helyzeted, kérj segítséget, pl. önismereti csoport.

2010. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan emberekkel legyél akik humorosak és megnevettetnek.
2010. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!