Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen cikis, kellemetlen...

Milyen cikis, kellemetlen helyzeted volt már, amiből nem nagyon tudtál kimászni?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy nektek milyen cikis, és kellemetlen élményekben volt már részetek!:) És normálisan válaszoljatok!:) Kíváncsian várom a válaszotokat!:P:)
2009. nov. 14. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
3 évvel ezelőtt egy jelentős súlyvesztés után nem volt időm új nacikat venni,így a régi bő gatyáimba kellett járni.A tanár kihívott felelni,és miközben mentem ki a térdemig lecsúszott a nadrágom!Gyorsan visszahúztam,elhadartam az anyagot és 5öst kaptam.Szünetbe csak poénkodtam,hogy na,így kell ötöst kapni! 18/L
2009. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Húhhúú:DDD Ez tényleg kellemetlen lehetett!:D Gondolom nem győzted a fiú osztálytársaidat levakarni magadról!:DDD:)
2009. nov. 14. 12:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én másodikban egy lány mellett ültem. Nem kell mondanom, remekül szórakoztatott. Egyszer csak annyira röhögtem, hogy nem éreztem, hogy alsó fertályom épp elgázosítani készül a közvetlen környezetemet, s egy elég elnyújtott hangon vált szabaddá a szóban forgó "galamb".

Nem kell mondanom, hogy az azt követő szünetben mi volt... :D

2009. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úúúúhh :DDD de durvaa..:D
2009. nov. 14. 19:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az volt. :D

De van még egy!

Középsuliban úgy gondoltam ideje magamra mosni, mivel anyám sohasem azt a ruhát, pólót, nadrágot mosta ki, amit fel akartam venni. Első mosásom abból állt, hogy beleöntöttem egy kupakkal egy névtelen öblítőt a vízbe. Semmi szag. Még egy kupak. Enyhe szag. Még egy kupak, még egy kupak... hetediknél álltam meg. Mondom ez egy sz@r öblítő.

Másnap ugye csak az öblítős ruhák voltak tiszták. Fel is vettem, mondom, milyen erős és jó illata van, olyan jó vanília volt. Mikor beértem a suliba iszonyatosan erős lett az illat (ugye, zárt tér), kellemesből átcsapott iszonyatosba. Nem kell mondanom, hogy nem csak az enyém, de a körülöttem lévők feje is megfájdult...


Ennyit arról, ha valaki túlzottan törekszik az igényességre...

2009. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jujj de durva!:DD
2009. nov. 14. 19:30
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismét én, köszönhetően az érdekes kérdésnek :P :D


Legdurvább:

tél, irány műszaki bolt, karácsonyi meglepi. Az orrom fázik, bedugom a kabát összekapcsolható gallérjába. Megyek, megyek...csatt...

Neki az autónak, az autóban ülő gyerekek meg csak néznek, hogy mi van... :D

2009. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát ez is nagyon lol xDxD
2009. nov. 14. 19:36
 9/13 anonim ***** válasza:

Hagyok teret a többieknek is, de leírom a leggázosabbat:


Öreg, kivénhedt csotrógány doktornő, jön kifelé. Rám néz (körszakáll, vállig érő, igényesen karbantartott, hátragogott haj, olyan férfias arcberendezés, hogy ihaj), erre mondja: gyertek be, vetkőzettek bugyira, melltartóra.

Nézem, hogy ennek elgurult a gyógyszere?? Néz, hogy miért nem megyek be. Erre rájön, hogy fiú vagyok... Eh...

Mondjuk lehet csak mediterrán lányokkal találkozott, akik nem borotválkoztak. :D

2009. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lol xD nállunk is van egy hasonló Dr.nő
2009. nov. 14. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!