Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kimászni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kimászni egy mély depresszióból ugy, hogy közben az aki okozta ( párom megcsalt ) ott van mellettem, de nem segít? Orvost nem akarok, inkább valami más megoldás kéne.

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem segít,akkor nem szeret.Ha nem szeret akkor minek vagy vele?Szerintem csak úgy fog sikerülni ha megszakítasz vele minden kapcsolatot és elfelejted.Majd lesz aki szeret és hidd el minden megváltozik.32/ff

2009. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden problémát a gyökerénél kell kezelni, és nem a legtetején, a tüneteknél.

Mi most a kiváltó ok? Hogy a párod megcsalt. Dobd ki. Nem tudom hogy házasok vagytok-e, meg hogy hány évesek, de egy megcsalás még házasságban is válóok tud lenni. Vagy felkeresel valaki pszichológust, aki foglalkozik párterápiával, vagy kidobod. Más megoldás nincs.

2009. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akarat erővel. Csunya szóval szard le ha megcsalt akárhogy szereted mennie kell mert csak még jobban bele nyom a betegségbe lehet hogy most még könnyen kimászol ha már nem lesz de ha együtt maradtok tőnkre mész. Hidd el tudom az anyukámat az apukám 25 éve megcsalta együtt maradtak "sajnos" most anyu nagyon beteg mert évekig elnyomta magában apu hülyeségeit idegösszeroppanást kapott 6 hétig pszihiátrián feküdt most válni akar de apu nem engedi. Szerinted volt értelme együtt maradniuk??
2009. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Utolsó vagyok hogy érzed magad? Hogy döntöttél?

2010. jan. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!