Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy keljek fel úgy reggelente...

Hogy keljek fel úgy reggelente, hogy enyém a nap és mindenhez van kedvem?

Figyelt kérdés

Pár napja sikerült így ébredenem, suliba is örömmel mentem pedig elég sz*r nap volt de jó kedvem volt. Mostanában ritkán kelek ki úgy az ágyból, hogy de jó lesz ma ezt megcsinálom meg azt. Úgy kelek ki, hogy jaj istenem már megint minek ez.

De aztán olyan 1-2óra múlva átmegy ez az érzés és mindent csinálok, nap közben tervezem a dolgaim.

Nem szenvedek hiányt semmiben sem, sportolok is.


18f


2014. dec. 5. 00:05
 1/4 anonim válasza:
Ezt sajnos szerintem nem lehet így megoldani, hiszen nem tudod befolyásolni hogy felkelés után milyen legyen a kedved. Nekem is szinte mindig ez a bajom, hogy minden reggel kínlódok, nem akarok semmit. Mostanában talán egy kicsit az segített, hogy minden este összeírom hogy mit tervezek másnapra, vagy átgondolom azt. És így mikor fölkelek, tudok arra gondolni, hogy meg kell tennem dolgokat. De mint az elején írtam, a reggeli hangulatot nem igazán tudod befolyásolni, hiszen az függ attól, hogy hogyan aludtál az éjszaka, miket álmodtál (még ha nem is emlékszel rá).
2014. dec. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tudod, el kell hinned, hogy te képes vagy jó napot teremteni magadnak. A kelés mostanában nekem is nagy probléma, de sikerülni szokott. Vázold fel a fejedben a következőt: -1 "Ha nem kelek időben, nem állok készen a napra, súlyos következménye lesz." -2 "Nekem mindig jó napom szokott lenni, készen állok részt venni egy újabban." Kettőt lendítesz a karodon és már fenn is vagy. Dörzsölgesd meg a szemeid, és kérj/készíts egy bögre üdítő citromos teát/tejet! Ezután öltözz fel és irány az élet!!!
2014. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
UI.: Sok sikert! :D
2014. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, sajnos a hangulatot ezek szerint nem lehet befolyásolni, viszont a tervek minden napra megvannak. Tanulás, edzés, szórakozás, egyszóval minden. Szeretem is őket letudni, nem halogatni. Régebben előfordult az is, hogy sokszor elaludtam. Ugye volt az a "mégötpercet" érzés és fél óra lett belőle. Azóta az ágyamtól jó messzire tartom az ébresztőt, így ki kell ugornom az ágyból.. :D De már amikor megyek lenyomni az ébresztőt mérgelődök, hogy minek ez az egész, miért kell ezt, mire jó ez, stb..
2014. dec. 7. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!