Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek újra boldog? Úgy...

Hogy legyek újra boldog? Úgy érzem elrontottam az egész életem. Pedig még el sem kezdődött igazán.

Figyelt kérdés

Mostanában szörnyen rossz a hangulatom. Mindenkivel veszekedni akarok, pedig nem ilyen a stílusom. Ideges vagyok, de nem tudom miért. Mérges vagyok, de nem tudom kire és miért. Úgy érzem, mintha elrontottam volna valamit, de nagyon. Egyik percben még happy van a következőben meg már a plafonon vagyok a dühtől. Lehet ez azért mert régen mindenki piszkált, bántott és én meg elfolytottam az érzéseim?

13/L

U.i.: Telón vagyok, bocs ha van helyesírási hiba!


2014. márc. 6. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Most lehet hogy csak kicsit mélyponton vagy. Mindenkinél vannak hullámvölgyek. Érnek majd úgyis folyamatosan pozitív hatások, barátoktól, rokonoktól, idegenektől, és akkor majd jobb hangulatod lesz, és boldog leszel.
2014. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mikor annyi idős voltam mint te, nekem is voltak érzelmi hullámvölgyeim. hol sírtam, hol szakadtam a nevetéstől, hol dührohamaim voltak. Mostmár csak mestruácio elött van ilyen. az elfolytott dolgok is okozhatják. Mindenki azt mondja, hogy add ki magadból, de marhaság, hiába beszélsz róla stb. nem javít. A hormonok ilyenek. Nekem az ismeretlen eredetű feszültségemre a magneb6 segített. Ne kezdj kárt tenni magadba, vágdosni magad, mert a testi fájdalom nem nyomja el a lelkieket. ha gondolod irj privátban.. 22L
2014. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!