Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetek ha már mindent...

Mit tehetek ha már mindent elrontottam és sehogy sem hozhatom helyre, soha?

Figyelt kérdés
Nincs már mit várnom az élettől. Megbetegítettem magam, ami az egész életemet pokollá teszi/tenné ha ki akarnám várni. Nincs senkim és semmim, de ez még elviselhető lenne. De már soha sem lehetek egészséges, és ez a legszörnyűbb érzés. Így akarjam leélni az életemet? Egy normális párkapcsolatom sem lehet ezek miatt. Egyedül, betegen kéne élnem még 50-60 évet? Ti mit tennétek?? Jogos lenne ha megölném magam? Tudom hogy mit sem számít hogy jogos-e vagy nem, de mégis, az ember szeretné, ha nem azt mondanám róla hogy ez de hülye volt hogy megölte magát, hanem megértenék.
2013. szept. 24. 13:40
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
mondanák*
2013. szept. 24. 13:41
 2/20 anonim ***** válasza:
Mi bajod?
2013. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
teljesen mindegy, valami ami az életminőségemet 90%-ban lerontja, és nem gyógyítható. a kérdésre várok válaszokat, nem szeretnék belemenni a részletekbe.
2013. szept. 24. 14:00
 4/20 anonim ***** válasza:
Azt csinálj amit szeretnél amit akarsz. Hiába csináltál nagy hibákat attól még élsz és élned is kell. Menjél szórakozni ne gátoljon meg semmi és senki.
2013. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Lelki betegség vagy fizikai?
2013. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Azért érdekes a mi bajod, mert nem mindegy hogy hiányzik tőből mindkét lábad, vagy előrehaladott áttétes rák, vagy ilyesmi.
2013. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
fizikai betegség. a 'lelki betegségek' nem is betegségek. és nem hiányzik semmim, se rákom nincsen, épp ez a baj, hogy nem halálos!! ezzel kéne együtt élnem.
2013. szept. 24. 14:14
 8/20 anonim ***** válasza:
Allergia? Kezelhető. Rosszak a fogaid? Az is... Komolyan nem tudok így mit tanácsolni. Max fogadd el magad, azt utánna jobb lesz.
2013. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
már legalább harmadjára mondom, hogy NEM gyógyítható, és nem is kezelhető. és sajnos nem tudom elfogadni, hogy nem lehet normális életem.
2013. szept. 24. 14:24
 10/20 anonim ***** válasza:
Anoním oldal, leírhatod. Vagy dobj privit. Passz. Így nem tudok mást tanácsolni, mint azt, hogy mivel azt mondod nem gyógyítható, fogadd el magad így. Ha az sikerül, utánna sokkal könnyebb lesz. És még normális életed is lehet, akkir is ha most azt hiszed nem.
2013. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!