Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elrontottam az életemet? 26...

Elrontottam az életemet? 26 vagyok

Figyelt kérdés
Apámat amikor 16 éves voltam anyuval elhagytuk. Van 2 nővérem. A fősulit elvégeztem időben. Van nyelvvizsgám is. Most 26 évesen jöttem rá, hogy még tanulni akarok. Jelenleg titkárnőként dolgozom, de többet szeretnék elérni. Lenne rá lehetőségem, hogy egy egyetemen PhDs legyek, de utána kérdéses a maradás. Könyvelő is szeretnék lenni, de mire azzal végzem 31 éves leszek, 0 szakmai tapasztalattal. A PhD-hoz kellene még egy msc. A könyvelő sulit és az msc-t nem biztos, h tudnám egyszerre. Szülni 35 évesen szeretnék max. 37. ja és jogsim sincs. Mit Csináljak?

2014. ápr. 6. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tűzzél ki magadnak egy célt, mert ezek így álmok, meg buta agyalások. Végig tanultál egy főiskolát, és semmit nem tanultál? Egy célod legyen, ami elérhető, és azért tegyél meg mindent. Ha tanulni akarsz, akkor tanulj. Azt amit akarsz. És ha 31 éves vagy, és nincsen szakmai tapasztalatod, akkor mi van? Sok víz lefolyik még addig a Dunán. Ki tudja mi lesz majd akkor.
2014. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg keress egy magadnak egy társat, ha van melletted egy ember akivel közös jövőt szeretnél, ő úgy is a legjobbat akarja neked, és segít is azt elérned!
2014. ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy társat az ember nem tud csak úgy hipp-hopp leakasztani a fohasról, erre nem lehet alapozni egy életet. Az jön, vagy nem.

Arra lennék inkább kíváncsi, hogy milyen főiskolát végeztél, és milyen nyelvvizsgád van! Innen már el lehet indulni valami olyasmi felé, amihez kedvet érzel, és amikbe ezek is beszámíthatók.

2014. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azzal rontod el az életedet, ha azt hiszed, minden a szakmai karrier, meg a pénz.

Tudod, hogy az ember maximum 30.000 napot él? Mire ezekkel végeznél, már az egyharmada el is ment a semmibe. És hol vannak a barátok, a párkapcsolat, azok az élmények, amiért mondhatod, hogy érdemes volt élned? Ha lenne is emberi kapcsolatod, időtök se lenne egymásra, főleg ha ő is egy stréber. Így aztán el is megy az élet melletted. Legalábbis az igazi.

2014. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
gazdasági agrármérnök és gazdasági angol középfok. És a pénzügy-számvitel ügyintézőiből még van 1 évem. Párom van és lány vagyok :)
2014. ápr. 7. 07:41
 6/11 anonim ***** válasza:

". Szülni 35 évesen szeretnék max. 37."


Persze, mert ez így meg. Majd ha 4 évnyi próbálkozás után se esel teherbe, akkor meg nézhetsz!

2014. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És msot miből tartsam el a gyereket? hitelből????
2014. ápr. 8. 07:37
 8/11 anonim ***** válasza:

"Jelenleg titkárnőként dolgozom, de többet szeretnék elérni."


Ezt nem értem...

Miért kell neked titkárnőként dolgozni agrármérnöki diplomával, pláne ha angol és számviteli vizsgád is van? Nincs időd más munkahelyet keresni, ahol a képzettségednek megfelelő posztot kaphatnál?

Valami itt nem stimmel...

A gyerekvállalás pedig mindenkinek magánügye, a kérdés nem erről szólt!

2014. ápr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mert nem találok mást, már féléve keresem folyamatosan
2014. ápr. 8. 09:34
 10/11 A kérdező kommentje:
és nem jutok egyről a kettőre
2014. ápr. 8. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!