Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek hogy pszichopata vagyok,...

Félek hogy pszichopata vagyok, ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, akivel mindig ugyan arra gondoltunk szinte, teljesen hasonlóak voltunk. Igazából nem csak múlt időbe. Ő szerelmes lett belém, de én nem érzek iránta semmit. Sosem tudnék rá máshogy nézni, csak mint barát. Most, hogy egy másik fiúval vagyok alakulóban, össze vesztem ezzel a fiúval, mert egyszerűen képtelen elfogadni hogy más kell nekem. Felfigyeltem hogy a viselkedése azonos egy pszichopatáéval. Mikor olvastam a jellemzőket, magamra ismertem.. Félek hogy elmebeteg lennék.

[link]

Az összes dolog igaz rám. Agresszív vagyok, sokszor magamban dühöngök csak, van hogy csapkodok dolgokat, szét verem a házat, de mások előtt mindig tudom kontrollálni magamat. Mintha egy szerepet játszanék. Sosem vagyok önmagam, félek megmutatni ki is vagyok valójában. Talán elijeszteném őket, vagy lehet attól félek, elítélnének. Nem értem mit miért csinálok. De vannak érzelmeim, megbántok másokat amit kb 1-2 napig sajnálok is, aztán túl teszem magam és azt mondom, hogy nem én vagyok a hibás, megérdemelte. Undorító dolgokat teszek másokkal és rengeteget sírok. Volt hogy már megakartam halni. Nem tudom ki vagyok és mit akarok, fogalmam sincs az egészről. Régen nem voltam ilyen.. Nem tudom mi ez és hogy kitől kérhetnék segítséget...

Egyébként 15/L


2014. dec. 7. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem pszichopata vagy, hanem tini. Hidd el, ilyenen minden ember átmegy fiatalon. :)
2014. dec. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megtévesztek másokat, manipulálom őket, csak azért, hogy nekem jó legyen. Olyannak adom elő magam, amit elvárnak, közben a személyiségemnek köze sincs a szerepemhez. Tisztában vagyok azzal, hogy fáj nekik amit csinálok, mégis nem törődve folytatom az egészet. Nem érdekelnek mások érzelmei, csak megjátszom az empátiát mindezt azért, hogy máskor ők is meghallgassanak engem. Sokszor hazudozok, csak azért hogy fényezzem magam. Nem hinném hogy ez rendben van így..
2014. dec. 7. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezzel a leírással a legtöbb embert jellemezted. Túlspirázod a dolgot.


A pszichopaták meg nem hiszem, hogy beismerik vagy felismerik, hogy azok.

2014. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem.. Nem akarok elmebeteg lenni..

Köszönöm a véleményt:)

2014. dec. 7. 13:20
 5/6 anonim válasza:

Az elmebetegség az hogy is mondjam durvább mint a te leírásod.

Nyugodj meg,valószínűleg az emberek irányításával csak a feszültségedet akarod levezetni vagy korább sérelmeket szeretnél evvel orvosolni.

Ha pszichopata lennél akkor nem hogy félnél még be sem látnád hogy beteg vagy,hisz akik evvel a fajta a személyiségzavarral "küzdenek" nincsen betegség belátásuk,nekik ez a normális és élvezik.

2014. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mate2498 válasza:
Az előző válaszoló jól mondja..meg egy pszichopata embernek nincsen érzelme nem aggódik magabiztos és tudja hogy sikerülni fog amit eltervez.
2016. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!