Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez mi lehet? (többi lent) 16/L

Ez mi lehet? (többi lent) 16/L

Figyelt kérdés

Ha megyek az utcán vagy a suliban vagyok vagy random emberek közt, akkor nem merek rájuk nézni, és mindig fulladásig visszatartom a lélegzetem s nem veszek levegőtt addig amíg elnem sétáltam egy embermellett. Nem merek rá nézni senkire mert ilyen fura félelem szorongás vagy mi tör rám, soha életembe nem néztem bele senki szemébe mert kellemetlenűl , frusztráltan érzem magam. Ha meg megyek az utcán, mindig úgy megyek hogy egy emberrel se találkozzak össze( at megyek az erdőn, pArkolókon, házak szegletei közott stb. Ahol kevés vagy nincsennek emberek. Ha pedig meglátok egy embert az utcán aki közeledik felém, akkor jön ez a fura érzés és nem merek, képtelen vagyok levegőt venni... Eleve ez a "magányos farkas" tipus vagyok. Sohase voltak barátaim, s mivel gyűlölöm az embereket így nem is szeretnék senkit se... Sohase megyek sehová, otthon ülök. Eléggé agresszív ember vagyok, semmit se szeretek, mindig szomorú vagyok, vagy ha nevetek is vagy a semmin vagy azon hogy elképzelem hogy milyen brutális módon ölném meg az embereket, mert ez boldoggá tesz, gyakran álmodok hullákról, gyilkolásról. Meg még annyi hogy nem valami fényes a múltam, meg most se jobb a helyzet, egyre agresszívebb vagyok, vagdosom magam, van hogy sírva fakadok ( tavaly halt meg a kutyám, és nagyon nagyon hiányzik, ő volt az egyedüli támaszom, most teljesen egyedűl maradtam) gyakran gondolok gyilkosságokra, önmagamcsonkítására, meg arra h ha felnőtt leszek megölök mindenkit akit csak meglátok...

És kissé aggasztott az is hogy melesz ha felnőtt koromra teljesen megbolondulok? A szüleim semmit nem tudnak, kivéve azt h vagdostam magam. De nem lett semmi belőle, csak annyi hogy apám leordított meg pancser elmebetegnek nevezett, anyám meg... Annyira nem érdekelte. Lehet hogy gyilkos lesz belőlem? Ha ilyen bizarr vagyok? Szólni meg nem akarok sennikinek. (Aki többrt szeretne tudni írjon privit)



2014. dec. 11. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, amit te is említettél, az biztos része a dolognak. Szorongásnak hívják. Különböző mértéket ölthet. Elég sok emberben van, de legtöbb esetben megmarad egészséges szinten. Amit te írtál, azt viszont már nem mondanám átlagosnak :) Az okok változóak, többnyire valamilyen gyermekkori trauma, vagy több trauma összessége is az okok között van. Nem lesz belőled gyilkos, ne aggódj, csak annyi mindent halmoztál föl magadban, így jelentkezik. Gondolom nem gyakran beszélsz ilyen dolgokról senkinek. Illetve a rejtett agresszió is egy szakszó, ilyen is létezik. Többnyire azoknál jelentkezik, akiknél valamilyen súlyos gyermekkori bántalmazás (szóbeli, egyéb, ide tartozik az is, ha nem törődtek veled) volt a szülők/egyik szülő részéről. Elég változó okok miatt lehet, de ez az alapja. Nem vagy bizarr, csak segítségre lenne szükséged :) Ha jól értem, a szüleiddel nem túl jó a kapcsolatod, a szüleid nem kezelték le megfelelően a helyzetet, amikor kiderült, hogy vagdosod magad. Főleg az apukád. Ismerek másokat, akik vagdossák magukat, nagyon sokat számít a későbbiekben, h a szülők hogy kezelték. Felajánlottad, hogy írjon bárki privátot. Nem szeretnék tolakodni, ezért felajánlom, ha segítséget szeretnél, írj privátot, és megpróbálhatok segíteni :) (csak hogy fair legyen: 20 vagyok és egy introvertált melankolikus/flegmatikus személyiségtípusú fiú. Csak azért, hogy legalább tudjál valamit rólam, mielőtt eldöntöd, írsz-e privátot).
2014. dec. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a modern nyugati társadalomban.
2014. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én ismerek egy ugyanilyen lányt mint te

(az is lehet hogy te vagy az.?)

2014. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!