Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki fogok ebből nőni valaha?...

Ki fogok ebből nőni valaha? (többi lent)

Figyelt kérdés
5 éve már, hogy elvesztettem a csatát az őrület ellen és meggyülöltem magam, az életem, a világot és az egész félre sikerült fajunkat. Azóta ha azt mondja rám valaki, hogy ,,pesszimista'' enyhén fogalmaz. Vagdosom magam, gyakran vagyok szomorú, fiú létemre children of distancet hallgatok, (jó persze mást is, de akkor is...) 18 kib*szott éves vagyok, vannak barátaim, járok bulizni, mégis mindez változatlan. 18 kib*szott éves vagyok és még mindíg ilyen gyerekes vagyok. Nem bírok aludni. Hajnali 3 előtt feleslegesen megyek aludni, nem bírok elaludni. Raádásul egyatalán nem érzem, hogy meg akarnék változni de biztos meg akarok hiszen kiírtam ezt a kérdést. 18/F

2014. dec. 14. 04:02
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 14. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Lehet, hogy te magad nem leszel képes ezt legyőzni. Mármint nem azt akarom mondani, hogy kevés vagy, de ez annyira nehéz dolog, hogy magad mellett valakinek a segítségére is rászorulsz. Menj el egy pszichológushoz, akivel el tudsz beszélgetni, elmondod a problémát s ő rávezet mit hogy csinálj. Ide nem a hülyék járnak, csak a z elkeseredett emberek,akiknek segíteni kell. Ez nem szégyen, én is járok:)

Biztos, hogy változtatni szeretnél, de kezded elveszíteni a magabiztosságodat, ezért is kell minél hamarabb elmenned egy szakemberhez! Remélem segíthettem, a vagdosásról pedig annyit: így vakon is féltelek, hiszen senki sem érdemli meg, hogy önmagát bántalmazza. Azzal, ha valaki külső fájdalmat okoz magának semmit nem változtat meg. Egyszóval nincs értelme. 16/L

2014. dec. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

recskazz

egyél csokit

játssz szgepes játékokkal

lényeg, hogy legyen sikerélményed

2014. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes hívószámon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról, utcai fülkéből is.
2014. dec. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
# 4/4 ,,Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést."
2014. dec. 16. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyvalami nem teljesen világos a számomra, mègpedig az, hogy mièrt nem mersz változtatni? Nem minden szivárvány vègèn terem arany. Ha Te nem kezdesz magaddal valamit, akkor más sem nagyon tud. Megvan az akaratod rá, de tulságosan is lusta vagy meglèpni azt a bizonyos lèpèst. Neked ès csakis Neked kell döntened.

Ha vègkèpp tanácstalan vagy, nèzz el egy pszichológushoz. Hidd el, nem fogod megbánni!

2014. dec. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#Utolsó vagyok. Mint ahogyan előttem is írta egy kedves válaszoló, ismeretlenül is aggódunk Èrted. Az önbántalmazás semmi nemű bajra nem megoldás. Sokáig èn is a rabja voltam; falcolás, majd vagdosás, tehetetlen dühömben sokszor a bőrömbe haraptam, falba ütöttem, de rájöttem, hogy tulajdonkèppen mèrhetetlenül ostoba vagyok, hogy ezt teszem. A fájdalom ugyan visszahozott a valóságba, hisz' nem támadhatom meg a körülöttem lèvőket, csakhogy levezessem a feszültsèget.
2014. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!