Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ne legyek öngyilkos?

Miért ne legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok pályakezdő, nem találok munkát,nem tudok elmenni tanfolyamra.Semmim nincs és most életem párja is ellenem fordult még az is lehet,hogy utcára kerülök.Ezért hát mondjon nekem valaki csak egyetlen okot is arra,hogy miért ne legyek öngyilkos.
2011. szept. 23. 13:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Azért, mert én sem leszek az:)

Nem hiszem, hogy most sikerült meggyőznöm téged, de legalább megpróbáltam.

Munkát bármikor találhatsz, csak időre van szükség. Meg össze kell picit szedned magad. Miért kerülnél utcára?? Biztos nincs hová menned? Család, barátok?

A barátodnak mi baja?

2011. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen munkát tudnál vállalni, ha lenne hely?
2011. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
73%
Neeee legyél!:)Itt vagyok én neked!:D
2011. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Úgyis törölik szerintem ezt a kérdést, szóval mind1. Ne legyél mert az hülyeség. Ha kitesz, menj szülőkhöz vagy barátokhoz. Vannak rossz időszakok, de ki lehet belőle mászni. Én a helyedben minden piti melót, a felszolgálástól kezdve az árufeltöltésig, mosogatás, sepregetést elvállalnák. Mellette pedig megpróbálnék végzettségemnek megfelelő munkát keresni. Mi lettél amúgy?
2011. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem akarsz. Különben már megtetted volna és nem tőlünk kérdezgetnél.

Meg azért, mert soha nem tudni, mit hoz az élet és mit veszítenél. Onnan már nincs visszaút.

2011. szept. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
mert drága a temetés, ne vidd adósságba a szüleid...
2011. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

Hát igazából én is elég nincstelen vagyok,havi futármunkával összetudok kaparni 90-100 ezer forintot,dee van egy nagyszerű biciklim és történjen bármi elmegyek túrázni akár egymagam is fel a természet kincseibe,erdőkbe,elmegyek biciklizni valami szép helyre.számomra a természet mindennél többet jelent,ha kell leélném az életemet a természet lány ölén mint hajléktalan.Élni jó és nekem a természetben való szimpla lét is olyan boldogságot ad,hogy nem igaz.

Ha neked ez nem segít és ennyire s'ggfej vagy,hogy elgondolkodsz azon,hogy öngyilkos legyél akkor legyél.

Csak beteg emberek fejébe fordul meg az öngyilkosság...

2011. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Én megmondom miért! Azért mert ha lent vagy a szarban onnan már csak felfele lehet menni! Egyszer úgyis meg kell halni, akkor minek sietteted. Még bármi jöhet, nem vagy kíváncsi? Lehet, hogy most nem érted miért kerültél oda ahol vagy, de később rá fogsz jönni ha nem leszel gyáva aki el akar menekülni. Legyél erős és győzd le magad. Ha ezt megtetted tiéd a világ. Fel a fejjel, hiszen minden rosszba van valami jó, maximum később mutatkozik meg. (:
2011. szept. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ész érvekkel meg fogunk tudni győzni, hisz ha tényleg öngyilkos akarnál lenni minden fájdalom ellenére, nem törődve más emberekkel, dolgokkal úgy sem érdekelnénk mi sem téged. Szóval erről ennyit.

De ha végig gondolod vannak szép és kellemes dolgok az életedben...Egyszer te is meg fogsz halni? De valami értelme biztos volt, hogy megszüless. Ne add fel, soha!

2011. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A végzettségem fodrász.Tényleg megpróbáltam mindent de még takarítói állást sem találok.A páromnak elég sok pénze van de nem segít elindulni sőt mindig azért rágja a fülem,hogy száljak be a rezsibe meg fogjam be a számat és örüljek,hogy kikapart a szegénységből ami nem teljesen igaz.Megpróbáltam legalább tanfolyamra elmenni a munkaügyin keresztül de az csak úgy lehetséges,hogy ha találok valakit aki majd alkalmaz az iskola után szóval ez egy ördögi kör,és én tényleg nem láttok kiutat.Ja és a természet egy darabig bejön de eljön az a pont ami után nincs tovább.
2011. szept. 23. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!