Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy befogadjanak,...

Mit tegyek, hogy befogadjanak, és az egyenisegemet is megtartsam?

Figyelt kérdés
Sokáig vittek pszichológushoz, mert sose voltak barátaim, mindig kihasználtak, és miután eljöttem általánosból, jóba lettem több régi osztálytársammal is, de sajnos keveset találkozunk. A pszichológus mindig megállapította, akárkihez is vittek, hogy koraérett vagyok. Hatodiktól konkrét politikai álláspontom volt, tudományos és művészeti témájú könyveket olvastam, múzeumokba járok, jó tanuló voltam, de a tanulmányi eredményem romlik. Festek, de elég mély és néha elég fura dolgokat, rockos, hippis, alternatív zenéket hallgatok, nem járok feketében, viszont naximum piros színt tudok elviselni magamon, meg kéket, szürkével feketével és fehérrel. Az osztálytársaim így tizedikben eléggé távolságtartóak, mármint a lányok, nem szeretnek és nem közelednek hozzám, viszont a fiúk mindig is próbálták velem haverkodni, de a hetven százalékuk csak meg akart d***i, de őket elhajtottam melegebb éghajlatra. Egyedül érzem magam és csak 'haverjaim' vannak, akikkel jol megvagyok, de semmi több. Szeretem a verseket, úgy alapjaraton elég érdeklődő típus vagyok, néha hisztistinivilágfájdalmam van, de ez annyiban nyilvánul meg hogy órákon nem vagyok aktív, és kissé akadekoskodo, szókimondó ember vagyok, ha valakit b*******nak akkor én próbálom megvédeni mert a mások bántása mint jelenség zavar. Dohányzom, amiért lenéznek, de diszkréten csinálom, tudom rossz szokás és fiatal vagyok hozzá, de ez említés szintjén. 16 éves vagyok, és én igyekszem a magam módján, de valami magyon nagy hiba van a rendszerben ha nincsen legjobb baratom. Valaki átlátja ezt, és tudna segíteni, hogy mit csináljak másként? Egy kívül álló ember sokkal inkább objektív véleményt tud mondani mint egy családtag. Előre is köszönöm az észrevételeket:)

2014. dec. 25. 22:33
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ebből nekem az jön le hogy idealista vagy. Jól tippelek ? , "ha valakit b******nak akkor én próbálom megvédeni mert a mások bántása mint jelenség zavar. " főleg ebből gondolom.
2014. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Általánosba mondták h majd gimiben de majd egyetemen talán jobb lesz.. Valami szakkor kellene csak anyamek elég szigorúak..:/ nem hiszem hogy idealista vagyok bár van benne ráció. Az erőszakot sose bírtam és ha valakit én pár mondattal le tudok rendezni akkor miért ne tenném? De az idealizmus itt ebben és a művelődésben ki is merül.. . És úgy érződött nekem a megfogalmazasodbol h az idealizmus egy negatív dolog de szerintwm nem egészen
2014. dec. 26. 22:14
 13/13 anonim válasza:
Én nem fogalmaztam meg az idealizmust csak rákérdeztem és egy szóval sem írtam hogy negatív . Sőt.... és jó lenne ha megtartanád az egyéniségedet.
2014. dec. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!