Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől van ez nekem? Veletek...

Mitől van ez nekem? Veletek volt már ilyen? Ugye nem depresszió?

Figyelt kérdés
Pár napja úgy keltem hogy kedvtelen vagyok. Néha Sírhatnékom is van. A sírhatnék enyhült, de nagyon kedvtelen vagyok. Már a szüleim is szóvá tették, hogy nagyon szomorú vagyok, mert ugye én, nevetni, és viccelődni szoktam de most az ellentetje. Ha közösségbe vagyok, és beszélgetek, meg filmezek, akk nevetek, ha olyat látok, meg jól el tudok beszélgetni. Előbb meglátogattuk, az egyik kedves ismerősünket, ott is kedvtelen voltam, ott ültem magamban, és vártam hogy hazaérjünk, Persze ha bárhonnan hazajövök kedvtelen vagyok, szomorú, és néha sírhatnékom is van. Mostmár nem csak otthon, de még az utcán, vagy más helyen is ilyen a hangulatom. Bocsánat hogy hosszú lett. Valaki tudja mi lehet? Talán Depressziós leszek/vagyok?

2014. dec. 27. 17:30
 1/9 szántóvető ***** válasza:
nem depi,más oka lesz.talán serdülsz és a hormonok miatt,esetleg magányos vagy.
2014. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, Magányosnak mgányos vagyok, de néha haverral megyek ide oda, és ha a hormonok változása miatt van, ez elmúlik ugye?
2014. dec. 27. 20:48
 3/9 szántóvető ***** válasza:

azt hittem lány vagy :)

akkor barátnő kell neked és rendbejösz,semmi komoly bajod nincs.

2014. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Barátnő nélkűl nem jövök helyre ?
2014. dec. 27. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem megy barátnő nélkül. Ez egy átmeneti korszak, ami mindenki életében eljön egyszer. Neked most jött el. Előre szólok, lesznek még más tünetei is, de ezek el fognak múlni.
2014. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem, Köszönöm a válaszokat, és meddig tart? mikor múlik el?

És milyen tünetei lesznek még?

2014. dec. 27. 22:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyéntől függ igazából. Nekem úgy 1 évig tartott a dolog, és sokszor voltam ingerült, hamarabb felkaptam a vizet akár kisebb dolgokon is. Viszont ehhez hozzátartozik, hogy alapból egy temperamentumosabb ember vagyok.
2014. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem, remélem azért nem egy évig fog nálam tartani, vagyis ez a kedvtelenség, inkább akkor valhogy máshogy jöjjön kirajtam, pl úgy hogy ingerűlt leszek, csak ez a kedvtelenség, és sírhatnék, múljon el

köszönöm a válaszokat, és a segítséget.

2014. dec. 27. 23:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is rosz a közèrzetem. Januárba megműtik a gerinc sèrvem. Kicsit parázok miatta. De. Mivel nyomja az ideget a sèrv ezèrt nem működik teljesen jól a lábam. Nagyon bosszantó. Nèha meg úgy fáj a derekam mint az állat pedig fèl ève fájdalomcsillapìtón èlek. Elegem van a gyógyszerszedèsből ès hogy bènának èrzem magam. Tegnap fèl napot feküdtem mert fájt emiatt a bal csìpőm. Ez a tehetetlensèg èrzès kiakaszt. Várom már hogy jobb legyen.
2014. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!