Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Depresszió? Vagy valami más?

ChleniX97 kérdése:

Depresszió? Vagy valami más?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapja rossz a kedvem,a barátaimmal sem beszélek annyit,nem látok vidámságot semmiben.Egész nap tudnék aludni és néha órákon is alszok.Nagyon ingerlékeny vagyok az utóbbi időkben,családommal napi szinten összeveszek.A suliban csak romlanak a jegyeim,igazából nem is érdekel.Egyszóval teszek mindenre.Egész nap lelkiismeret furdalásom van,és valami neem hagy nyugodni.(mint valami szorito érzés a gyomromban).Sokszor már öngyilkosságon is gondolkozok.Nem értem mi bajom.Valaki tudna valamit ??
2015. jan. 7. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Kamaszkori depresszió, el fog múlni.
2015. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szántóvető ***** válasza:
valójában semmi gondod nincs az életben.van családod,tanítanak,ellátnak és mégis meg akarsz halni.furcsák a mai fiatalok.talán depresszió csak azt nem tudom mi az oka.
2015. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!