Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ezt hogyan csinálo...

Szerintetek ezt hogyan csinálom? Vagy nem is én vagyok az oka?

Figyelt kérdés

Vannak dolgok amiket megérzek előre és meg is történnek csak nem úgy, ahogy azt én várnám...

Pl. tesin éreztem h ne hagyjam a táskámban a mobilt mert ellopják...erre itthonról loptak el pénzt:S

Vagy mikor barátomnak nem volt jegye és mondtam hogy ne szálljunk fel... de akkor is felment és ott volt az ellenőr...

Meg van még egy dolog ami furcsa...ha megyek az utcán akkor kialszik egy lámpa...de csak akkor mikor odaérek és ez már nem először:S

Mi lehet ezeknek az oka?


2010. febr. 6. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nemtom de nekem a lámpás fordítva van xD este szoktam végezni és munkából hazajövet egy alagút alatt szoktam átmenni és van elötte egy lámpa és amikor odaérek mindig felvillan és csak az az 1...
2010. febr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legalább ugyanakkora parafenomén vagy, mint én... Ezzel nincs semmi baj, majd megszokod.

Uri Geller

2010. febr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál, az abszolút nem természetfeletti :)

Az, hogy egy tömegközlekedési eszközön van ellenőr, az, hogy a magára hagyott értékeket ellophatják, ez mind olyan dolog, amely "várható és kiszámítható".

Ha nem lett volna ellenőr a buszon, akkor eszedbe nem jutna az, hogy "nem jól érezted", vagy ha nem viszik el a pénzt, szintúgy. Egy-egy összecsengő eset benned marad, de rengeteg, nem összefüggő pedig elfelejtődik.


A kialszik-felvillan a lámpa pedig fizika. A már élettartama határán lévő utcai lámpák jellemző tulajdonsága, hogy kialszik-lehűl-felkapcsol-bemelegszik-kialszik-lehűl-felkapcsol... Azaz szinte biztos, hogy amikor elmész alatta, akkor "esélyed van arra, hogy épp kialszik vagy felkapcsol ciklusba kerül".


Tehát én még nem Uri Gellerhez szaladnék... Ennél nagyobb "paranormális" dolgokat is meg lehet szépen magyarázni.

2010. febr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is pont ilyen vagyok.
2010. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem magam parafenoménnak:D

Csak kíváncsi vagyok, hogy ez miért van...mert azért kicsit furcsa...

De köszi a válaszokat:D

2010. febr. 7. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!