Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Álomvilágban élek? Ez nagy baj?

Álomvilágban élek? Ez nagy baj?

Figyelt kérdés

Nem vagyok gyerekes, vagy olyan hűű de szeleburdi, álmodozó tipus, ezt nem is néznék ki belőllem.

Az életemet olyan átlagosnak mondanám, vannak barátaim, járok bulizni a suli is megy úgy ahogy.


Néha mégis esténként, ha nem tudok aludni beleszeretem magam kébzelni a satját kis világomba.


A világom:

Az egész egy zombiapokalipszis közben játszódik. Én egy bérgyilkos vagyok és jó és rossz között állok. Megvan mindenem pénz, nők, tisztelnek (rang), de valahogy mégsem vagyok boldog mert itt nincs családom és a multam nagyon szomorú. Szerelemről nem lehet szó mert elvégre bérgyilkos vagyok és veszélybe sodorhatnám a páromat is, de végül még is megtörténik mind ez...

(ez később derül ki mert amnéziás vagyok és közben a túlélésért harcolok a újonnan szerzett barátaimmal, mindig csak töredékek térnek vissza és végül összeálnak a részletek, emlékek)

Direkt így képzelem el.

Valahogy itt kélhetem a "gyilkos" vágyamat.

Aki látta a John Wick című filmet, na pont olyan vagyok mint a főszereplő.

Gyakran keverek bele anime szereplőket (pl. H.O.T.D. stb.)


Magamat ahogy elkébzelem: olyan mintha két énem lenne

- egy amikor harcolok: kegyetlen, könyörtelen, durva, kimért, precíz, komoly, kissé beteg és átgázolok az embereken (ártatlanokat, civileket sosem bántok)

- a másik: kedves, vicces, sármos, laza


Szerintetek nem túl furcsa ez a világ, vagy ahogy magamat elkébzelem? Elvégre nem éppen egy rózsaszín, habbos-babos képzelgés :D.



Nektek van saját álomvilágotok, vagy csak én vagyok ilyen különc?

Szívesen meghalgatlak titeket is :)

bocsi ezt a nagy regényt :D

Előre is köszönöm!



2015. jan. 10. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb embernek van álomvilága. Nekem is van, és nem is egy, hanem nagyon sok. :)

Amúgy ez egyáltalán nem furcsa, zombis nekem is van, gyakran álmodok is zombisakat. Nekem most egy középkori megy esténként a fejemben :)


20/L

2015. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Hát ez nagyon jó! Szerintem írd le, amit elképzelsz :DD Igazából fura, mert aszerint, ahogy leírtad, úgy veszem ki, hogy ott nem vagy teljesen boldog, pedig ez a saját képzelt világod. Én inkább olyanokat szeretek elképzelni, ahol minden teljes boldogság és rózsaszín felhő :$ De persze emberfüggő a dolog.
2015. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

hmm... talán majd megfogadom a tanácsod kedves másodi :)

Igen ez bennem is felmerült, hogy nem éppen cuki, aranyos dolgokról álmodozom, olyan 40-60 % a jó-rossz arány.

Az a durva, hogy már olyan részletes az egész, hogy ha megnyerném a lottót készíthetnék egy többévados "sikersorozatot" ebből az egészből.

Köszönöm a válaszaitokat.

Jöhetnek még vélemények, tapasztalatok bőven.

2015. jan. 10. 19:23
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem írd le egy akcióregényben. Én mondjuk nem szeretem a zombis dolgokat, de sok ember igen, és ők biztosan szívesen elolvasnák :)


Amúgy nem gáz, hogy saját álomvilágod van. Van nekem is, de abban minden szép és jó és nincsenek zombik.

2015. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele.
2015. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Lassan talán már az lesz furcsa akinek nincs álomvilága, de nem ítélek el senkit miatta.


Álomvilágom nekem is van. Én az animékbôl/könyvekbôl veszek hozzá jeleneteket pl. harchoz vagy képességekhez. Az enyém például vámpírokkal meg démonokkal meg más fura lényekkel van tele.. ;)

2015. jan. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, hány éves vagy amúgy?

Egyébként nekem is van álomvilágom(talán jobb szó: a legfőbb céljaim), de én próbálok ennek érdekében cselekedni, hogy valóra váltsam.

Legfőbb vágyam, hogy sikeres legyek. Az én álomvilágomban van egy Rolls Royce Wraith-em, egy jól működő vállalat vezetője vagyok, drága öltönyben, Rolex karórával, stb.. Mindig elképzelem ahogy az emberek megnéznek és csodálkoznak, hogy mit hoztam össze.


Ez nagyon nagy falatnak tűnik, de remélem, hogy egyszer valóság lesz.

18/F

2015. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

18 vagyok mint te.

Nekem egy fekete 69-es Pontiac GTO-m van és telivagyok tetoválással + kivagyok gyúrva :D


Az autó még jó ideig álom marad... de járok edzeni úgy, hogy a külső lassacskán meglesz :)

2015. jan. 11. 14:21
 9/14 Firedoom ***** válasza:

Az én alomvilagomban Mágus vagyok es a Minisztérium 63. osztagjanak tagjaként dolgozok. Ezt le is irom novellakban, meg most egy regenybe.

Amugy javaslom, hogy nezd meg az Alomhaboru c. filmet

2015. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Már láttam és kedvencem :)
2015. jan. 11. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!