Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Alacsony önértékelés visszauta...

Alacsony önértékelés visszautasítás miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja egy fiú, aki nagyon tetszett és emberileg is nagyon szerettem, visszautasított, arra hivatkozva, hogy nem vagyok az esete. Azóta rondának érzem magam, sokat sírok és utálok tükörbe nézni. Korábban nem volt semmi bajom a külsőmmel, elégedett voltam magammal, önbizalmam is volt. Ez a dolog viszont annyira megviselt, hogy egyre gyakrabban gondolok arra, hogy megműttetem az arcom kevésbé előnyös részeit. Szeretném újra szépnek látni magam, de ebben már a smink se segít. Sokan azt mondják, hülye vagyok, mert jól nézek ki, de én nem így látom. Visszakaphatom valaha az elveszett önbecsülésem? Mit tegyek?
2015. jan. 10. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek?"


Műttesd meg magad.

2015. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
NE feküdj kés alá... Ez egy ilyen dolog sajnos, túl kell tenned magad rajta. Azért, mert nem vagy az esete még lehetsz nagyon szép nő, sőt, biztos vagyok benne, hogy az is vagy. Mindenkinek van egyfajta szépsége csak meg kell találni, bár ez kicsi másra vonatkozik. Szóval egy ilyen eset ne törjön meg. Legyél olyan mint eddig voltál és egyszer majd kopogtatni fognak az udvarlók. Nem mellékesen szerintem a természetesség egy fontos dolog, ha egyszer elvész sose kapod vissza, hiába bánod meg.
2015. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!