Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hagyjak fel a...

Szerintetek hagyjak fel a csajozással vagy az normális, hogy ilyen hatással van rám a kizárólagos visszautasítás?

Figyelt kérdés
nagyságrendileg már kb 200 lánynál próbálkoztam be és mind visszautasított, és azt kezdtem észrevenni, hogy egyre jobban fáj és megvisel mikor megtörténik az utóbbi időkben, például szórakozóhelyen elhesseget, sokszor nagyon durván egy csinos lány és kb átveti más (ezek szerint talán jobb adottságú) srácok karjaiba magát és ez állatira rossz érzés, nem mutatom ki, de sokszor piszok nehéz visszatartani a szomorúságot, a fájdalmat ami ilyenkor kitörne belőlem és ilyenkor mindig egyre csak egyre csökken az önértékelésem is pedig eddig nem voltak ilyen problémáim. Lehet jobban járok, ha inkább nem próbálkozom, mert akkor nem fogok ebbe lelkileg beleroppanni?

2014. ápr. 5. 14:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

piszok nehéZ TUDOM jol .. én is ugyan igy jártam sokszor.

De

Ne kezdeményezz csak ha már volt valami beszélgetés,lehet hogy még te más után buslakodsz valaki a sarokban figyel téged aki szintén szomoru mert nem öt választottad..

2014. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

200 lány?! Talán változtass a módszereden és próbáld kicsit megjátszani magad különböző irányokba.

Vagy legyél oltári nagy tapló és lekezelő velük vagy pedig túlságosan visszahúzódó, kedves, szerény. Ebből pedig gyűjthetsz valamennyi információt hogyan is csináld legközelebb. Veszíteni már nem nagyon van mit.

2014. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

minek próbálkozol? egész életemben nem próbálkoztam be ennyi nőnél :D


30+F

2014. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Talán a saját súlycsoportodban lévő lányoknál kellene próbálkozni...
2014. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

hát én minden nekem tetsző lányhoz odamegyek :) így nem hinném, hogy egy is búslakodva nézne csak utánam a sarokból...

Amúgy igen 2ik rengeteg módszert próbáltam már hogy is mondjam volt rá sok lehetőség :D

2014. ápr. 5. 14:44
 6/34 A kérdező kommentje:
4-es annál próbálkozom, aki nekem tetszik, ahogy mindenki más, miért kellene nekem mást tennem? Nem igazán értem...
2014. ápr. 5. 14:45
 7/34 anonim ***** válasza:
ez a baj: nem érted.
2014. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
hát bocs akkor, hogy nem értem, hogy nekem miért ne járna a boldogság, ami másnak megadatott... nagyon nagy baj tényleg...
2014. ápr. 5. 14:53
 9/34 anonim ***** válasza:

senkinek sem jár alanyi jogon :D

milliomos sem leszel azért, mert jár :D

2014. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
ez igaz, de bajnak akkor sem baj ha az ember megpróbál mondom MEGPRÓBÁL b+ boldog lenni!!
2014. ápr. 5. 15:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!