Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vigasztaljam meg a...

Hogyan vigasztaljam meg a paromat, amikor mindenki bantja, hogy milyen dagadt lett? (egesz tortenet lent)

Figyelt kérdés
5 eve vagyunk egyutt..Amikor megismertem egy betegesen vekony lany volt..Modellkedett..13 eves kora ota orokke koplalt..semmit nem evett..Ezt is vartak el Tole,mert sikeres volt a szakmaban..180/50kg volt..Aztan 1 eve megbeszeltuk,hogy gyermeket szeretnenk,de ez sajnos nem ilyen egyszeru..A nogyogyasz elmondta,hogy semmi vitamin,vas nincs a szervezetebe,es igy el fog menni a baba..El is ment az elso sajnos..Azota eszik rendesen,hogy iden osszejojjon,de ezt a "modellbaratok" es a csalad nem erti meg..Azt mondogatjak Neki,hogy dagadt...Tenyleg sokat hizott,de en mar mondtam Neki,hogy szarja le ki mit mond..meg lesz a babank,es normalis etrend mellett!!!folytatja az edzeseit,es O lesz a legdogosebb anyuka..De ilyen baszogatasok mellett nem csodalom,hogy igy kivan...Most 75kg es ugy nez ki iden osszejon a baba..sok hormon tartalmu gyogyszert is kapott..sajnos muszaj volt,de nem kover..igy is gyonyoru..Hogy szerezzek egy kis onbizalmat Neki ujra? :(

2013. júl. 19. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Paleózni kell, újra és újra mutatja a példa hogy szinte minden más csak bajhoz vezet. Egyszerűen nincs értelme máshogy enni, mert csak az életét teszi tönkre az ember : /
2013. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Te taplalkozasfas*tudjami amugy ki vagy,hogy mindenhez hozzairsz valami nagy fas*sagot?Olvasom a kommenteid mindenhol,es annyira idegesit...Itt most nem az etrenddel van a gond..hanem azzal,hogyha nem eszik meg bizonyos vitaminokat tartalmazo etelt akkor nem fog osszejonni a baba..es O is szeretne...csak allandoan baszogatva vagyunk... :/
2013. júl. 19. 15:48
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
omg oO most már sztem fogynia kéne :D ha össze vissza zabál mindenféle gabonát, cukrot, glutént akkor persze h lesz rajta 20 kg zsír rajta..
2013. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Tápi a legkevésbé sem írt baromságot. A rengeteg zöldségben van vitamin, vas és egyéb elemek, amikre a szervezetnek szüksége van. Nem tudom, a kérdező szerint mi a "normális" kaja, de amitől így elhízott a párja, az biztosan nem az.
2013. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

Újra ezt írom: Normálisan kell enni, vagy csak bajotok lesz. Felőlem aztán szenvedhettek a kóros soványság, vitaminhiány és a kóros hízás között. Az vagyok akit igazából nem érdekel. De az esélyt meg kell kapnotok. Létezik normális táplálkozás, ami mellett nem hízna el egyikőtök sem, viszont a kedvesed elég tápanyaghoz jutna hogy kihordjon egy gyereket.


Elugrom taichizni egy időre, ha nem felejtem el akkor valamikor a jövő hónapban még írok ide és elnézést kérek hogy segíteni próbáltam. Figyelj, ha ráérnél én adnék neked egy kést hogy leszúrj mert én rohadt szemét jó tanácsot adok, ingyen, csak pusztán egy ideáért.

De had nézzelek le: nem sok esélyed lenne.

2013. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Jaj, de okosak vagytok!

Hormonnal TÖMIK! Amellett hiába tart bármilyen étrendet, hízik.

Addig, amíg a hormonkezelés tart, lehetetlen lefogyni. Majd csak utána.


Kérdező!


Szakítsátok meg a "barátokkal" a kapcsolatot!

Aki "ellendrukker", az nem barát.

Az a barát, aki megérti, hogy miért hízik és drukkol, hogy összejöjjön a gyerek.


A párodnak is össze kell szednie magát, mert ha már ennyi nehézséggel se bír el, akkor a gyereket se fogja bírni!


Egyébként biztos, hogy szükség van a hormonkezelésre?

Előtte már mindent kipróbáltatok?

Téged is rendesen kivizsgáltak?

2013. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Jesszusom...

Dehogy kell fogynia... ha valaki egész életében sportolt és mozgott, tuti van rajta egy csomó izom, vagyis így most tényleg durván hangzik, hogy 180/ 75, de gondoljátok végig, hogy ennek egy része megmaradt izomként. Teljesen más lenne a helyzet, ha soha életében nem sportolt, nem mozgott volna semmit... Pl. én 173cm / 60 kg vagyok, s bár ez simán normálisnak tűnhet, mégsem jön meg a havim már évek óta normálisan.Különösen mostanában, hogy sok minden miatt stresszelnem "kell". + hetente 3*4 órát elég keményen edzem, szó szerint remegek minden alkalom végén, ráadásul az étkezésem is sok ember szerint irracionálisan kevés.

Arról nem is beszélve, hogy ez most teljesen lényegtelen, mert nem a külcsín, hanem a belcsín a lényeg, vagyis, hogy a hölgy lelke ismét megnyugodjon. Nem mellékesen a különböző lelki eredetű problémák is éppoly veszélyesek lehetnek a babára / a hölgy egészségére, mint a rendellenes koplalás, s az abból fakadó hiánytünetek.

Hogy mit lehet kezdeni az emberekkel és a véleményeikkel? Nos, le kell őket... Igen,csak ez sosem ilyen egyszerű. Én azt javasolnám, hogy menjetek és fedezzetek fel új dolgokat. Tájat, kiállítást, filmeket, éttermeket, ami belefér és ahol jól érzitek magatokat. Akár lehetne olyan progikat szervezni, ahol más emberekkel is kapcsolatba léptek, akár vadidegenekkel, akár az ismeretségi körötökből a normálisabbakkal, akik nem azon pörögnek, hogy most akkor ki hány kg... Szóval valami egészségesebb környezetet próbáljatok kialakítani magatok körül, és akkor ő is meg fog nyugodni, az önbizalma pedig lassacskán szintén vissza fog térni, ha nem azt hallja, hogy épp mennyit hízott. De ez csak az én véleményem. 23/l

2013. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Kés ellen? :D

azt azért ne becsüld le, fakéssel nem ugyanolyan késharcolni mint amikor éles helyzetben beszűkül a látókör és a repertoár.


ha már itt tartunk én azt késelném meg aki ezt az anorex modellkedést kitalálta, nagyon vérlázító. egy koplalós fiatalkor után a sok betegség és rövidebb élet elkönyvelhető.


a párodnak zöldségen húson halon meg olajos magvakon kéne élnie és semmi olyanon amiben nincs tápanyag csak millió kalória.

2013. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Igaza van annak, aki azt írta hagyja ezeket a barátokat és a családot. 180 magas, szóval nem kicsi, ez eddig jó, viszont szerintem valami vitamint is kéne szedni (szerintem, nyugodtan meg lehet támadni ha nem tetszik) másrészt, a sok baszogatás se jó, meg kéne értenie a "barátoknak" hogy ti babát akartok és pont. Persze ezek nem barátok. Önbizalmat csak úgy szerezhet, ha hanyagolja ezeket az embereket, mert így csak az örületbe kergetik szegény lányt, és terhesség alatt föleg nem kéne idegeskednie.. Viszont, az durva hogy 13 éves kora óta koplal stb.... :| Szegény lányt és sajnálom. De remélem összejön a pici és boldogok lesztek :)
2013. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

kedves 16:05 23/l kicsit félreértelmezted a dolgokat. koplalás mellett hiába sportolt 50kg volt semmi izom nem volt rajta. ezeknek ilyen idióta életmódjuk van. az izomhoz tápanyag kell. pontosan a koplalás miatt próbál túlélni és eszeveszetten raktározni a teste, meg a hormonok miatt, és hogy hirtelen sok tápanyaghoz jutott azt mindet elraktározta, felszedett 25kg zsírt. ez a jojó effektus.

egyébként hormon kezelés ide vagy oda nagyon nem mindegy hogy menyire táplálkozik egészségesen.

2013. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!