Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne féljek...

Mit csináljak, hogy ne féljek tőle?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy ismerősünk kiszabadult a börtönből és a családból megfenyegetett pár embert, hogy megöli őket. Mivel elég balhés ember, tudom hamar össze szedi magát. Én vagyok az egyetlen a családba akinek a segge alá nincs betolva a kocsi, Pestre járok suliba, lány vagyok. És a rokon akit keres velem van a legnagyobb érzelmi összeköttetésbe, úgyhogy tuti engem is be fog találni.

Reggel megmértük a vérnyomásom, 109/77 és utána amint meghallottam, hogy ott volt a házunknál és fenyegetőzött miután lenyugodtam megmérték a vérnyomásom és 147/112 volt. ÉS akkor már nyugodt állapotban voltam. Nagyon félek tőle. Már most kocsival jár amikor tegnap szabadult.

Mit tegyek, hogy kicsit nagyobb biztonságban érezzem magam?

Amúgy tudom, ha akár rám néz akkor is ketté lesz törve a gerince. A rendőrök járni fognak az utcánkba mikor én megyek el, de akkor is nagyon félek.


2010. febr. 7. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom, talán elkezdhetnél önvédelmi trükköket tanulni addig is míg el nem rendeződik, és hordhatnál magadnál vmit, mondjuk sokkolót
2010. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A sokkoló az illegális.

Amúgy kaptam pár Ju Jitsu leckét. De így sem érzem nagyobb biztonságban magam.

2010. febr. 7. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem baj, ha félsz tőle. Ha semmi félelmet nem éreznél, akkor egy éles helyzetben nem tudnál elég gyorsan reagálni. Csak az a fontos, hogy próbáld meg uralni a félelmedet. Nehéz lesz, főleg, ha a fenyegetettség valós. Próbálj meg mindig valaki társaságában menni mindenhová, és tarts ki! Nem szállhat rátok örökké...
2010. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Nem tudnál felköltöni Pestre albiba? Csomó fősulis lány keres szobatársat kedvező áron a szüleid biztos segítenének v ha nem diákmunkával meg tudnád keresni r a pénzt.
2010. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pest mellett lakoki úgyhogy sok értelme nem lenne.

Amúgy 16

Igazából nekem olyan tippek kellenének amitől nagyobb biztonságba érzem magam. Bátyám tegnap megtanított, hogy kell úgy boxolni, hogy az ujjaim közt ott a kulcs.. Reggel látnotok kellett volna, hogy mentem suliba. XD szánalmasan paragép vagyok..

2010. febr. 8. 17:35
 6/8 anonim válasza:
66%
Imádkozz, hogy Isten vegye el a félelmedet!
2010. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyen nálad valami amivel megvédheted magad a gengszterrel szemben.(kés,gázspray,hajlakk)Javaslom a hajlakkot fújd a szemébe igy egérutat nyerhetsz.
2010. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na mizu így bő 10 év után? Minden ok?
2021. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!