Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minek élek, ha teljesen...

Minek élek, ha teljesen felesleges?

Figyelt kérdés
Utálom,hogy ilyen dagadt szar nyomoroncnak születtem. Miért pont nekem kell ilyennek lennem Soha sem volt még barátnőm... Senkinek sem kellek,mert nem vagyok 40 kilós ecsethajú-borostás féreg... Nem tudok lefogyni.... Mi a szarnak így az élet Miért kell nekem állandóan a szart elfogadnom Bár megdöglenék.... Nagyon bánt,hogy nem sikerült máskor az öngyilkosság.....
2015. jan. 27. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Menj el amerikai focistának, a falba pont te kellesz.
2015. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 aladar12 ***** válasza:
ha így állsz hozzá, sok sikert.
2015. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Engem is bánt, viszlát!


Igen valószínű, hogy le tudnál fogyni, ha igazán akarnál.

2015. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Meg anyád is kéne oda,könnyíteni a focistákon
2015. jan. 27. 19:26
 5/16 A kérdező kommentje:
Aladár! Hagyjál már az így állsz hozzá közhelyes szarral
2015. jan. 27. 19:28
 6/16 opened paradise ***** válasza:
Ezzel a reakcióval lejött,hogy igazából csak sajnálatot vársz és nem is vagy padlón.
2015. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a személyiségeddel vannak inkább problémáid, mint a testeddel. Ne vedd sértésnek, de rengeteg kövér ismerősöm van, akik jófejek és így van barátnőjük is. Méghozzá nem is csúnya barátnőjük!

Gondolkodj el és változtass a hozzáállásodon. Én elhiszem hogy baromi nehéz rávenni magad a sportolásra, ha már egyébként is elfáradsz 20 lépcsőfoktól, de ha elkezded, utána egyre könnyebb lesz, és vágyni fog a mozgásra a tested. Sportolj, és csak pozitívan. ;)

2015. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 aladar12 ***** válasza:

jaj közhely, oh mily szörnyű.

talán azért közhely mert igaz. tapasztalatból tudom...

de tudod mit, sokkal jobb itt sírni. aztán meg felakasztani magad. legalább csökken a népesség és fogynak a taigetosz szökevények.

2015. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Ekkora pofaval ne csodalkozz.. En lany vagyok, nem lattalak meg, de ilyen mocskos szajjal nem is akarnalak
2015. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Pain for Pleasure ***** válasza:
"Nem tudok lefogyni..." = Nincs elég kitartásom, inkább nyafogok helyette.
2015. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!