Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amíg nem fogadom el magam...

Amíg nem fogadom el magam teljesen és nem vagyok elég sikeres, teljesen felesleges ismerkednem?

Figyelt kérdés

Ügye sokan mondják, hogy előbb "építse" fel magát az ember, legyen elégedett önmagával maradéktalanul és majd úgy felfigyelnek rá. Amíg én ezt nem érzem, addig ne is próbálkozzak ? A helyzet az, hogy én fiatalon megtapasztaltam, milyen az ha az emberes sikeres. Nagyon jó pénzeket kerestem. De visszazuhantam, bár még mindig fiatal vagyok, visszajuthatok, de nem lesz rövid idő. Emiatt teljesen boldogtalan vagyok. Ez látszódhat rajtam ? Emiatt nem tudok barátnőt szerezni? Előbb építsem " vissza " magam és utána próbálkozzak?

Ti akik itt barátot, barátnőt szereztetek, ti teljesen elfogadtátok magatokat akkor ? Elégedettek voltatok ? Mi van ha pont egy lány hozná meg nekem ezt a boldogságot, amivel a kisugárzásom is helyre jönne? Mi a véleményetek erről ?


2013. aug. 15. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozni próbálkozhatsz , de idővel építs magad mellé egy biztos terepet!
2013. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
menj el bulizni az mindent megold.
2013. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én lány létemre nem tudok mit kezdeni ezzel a problémával, mármint önmagam elfogadásával, pedig tényleg fontos lenne, de szerintem ez attól még nem kizáró tényező egy kapcsolat kialakításánál! Legalábbis reménykedem.... 19/L
2013. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pain for Pleasure ***** válasza:

Szerintem először magunkban kell rendet tenni. Én is ezért hanyagolom az ismerkedést, nem érzem magam teljesnek egy kapcsolathoz, és félek így nem csak magammal tolnék ki, hanem a másik félnek is ártanék.

A baj akkor van, ha nem sikerül a problémákat megoldani.

2013. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát nálam most az van, hogy nincs semmi pénzem, munkát keresek, de hiába sehol sem jeleznek még vissza sem, erre fel még ugye az is ott van, hog yengem mindig is sokat csúfoltak, mert nem vagyok egy nagy darab álompasi kategória. Arcom is elég gáz, nagy orr stb. Ennek ellenére tök csórón taliztam egy csajjal nem rég és valahogy nagyon nem bírtam ki már csaj nélkül és megcsókoltam és fura mód nem ellenkezett, pedig hát ő jó csaj én meg ronda...
2013. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először is minden ismerkedésből tudsz valamit tanulni, emiatt se add fel. Másodszor meg ha most kihagyod a lehetőségeket, akkor egy idő után előfordulhat, hogy egyre elkeseredettebb és magányosabb leszel, és sokkal nehezebben fogsz tudni ismerkedni, miközben az idő elmegy. Szerintem egyszerre próbálj ismerkedni és önmagadat fejleszteni, ráadásul a pozitív visszajelzések is jótékonyan hathatnak vissza az énképedre.
2013. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed ha nincs az ismerkedés nem függhet tőle. A szeretet és a szerelem nem függ a pénztől, persze általánosságban ezt így vélik az emberek, de én az ilyen embereket sajnálom.

Ja... és persze ne a bulis, csinibabákat részesítsd előnyben, hanem valakit akit nem lehet csak úgy megkapni. :)

2013. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Tudod az a helyzet, hogy én egészen fiatalon megtapasztaltam milyen az ha valaki sok ( tényleg sok ) pénzt keres. Életemben akkor voltam magammal elégedett élősszőr és utoljára.

Én elhiszem, hogy egy normális párkapcsolatban ez nem tényező. De itt magamról van szó. Vissza akarok jutni oda ahonnan lezuhantam. Azt hiszem süt rólam az elégedetlenség. És ez így marad, amíg nem jutok vissza oda, ha egyáltalán...Márpedig ha látják rólam, hogy elégedetlen és boldogtalan vagyok, nem fogok tetszeni senkinek.

2013. aug. 15. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!