Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire életunt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmihez nincs kedvem:SMa nem voltam suliba,fájt a hasam,de az igazi ok az,hogy nincs kedvem az emberekhez ,undorok kimenni,hánynom kell magamtól:SJól tanulok,de attól is elment a kedvem.Mindentől.AZt se tudom minek élek egyáltalán.Nem szól hozzám soha senki,azért nincs kedvem társaságba menni.Belebetgszek ebbe az unalomba:SAzt se tudom mit akarok:S Elegem van:S Mit tegyek,hogy ez szar érzés elmúljon? 14/l
2010. febr. 9. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
golyó......durr!
2010. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor adsz vmit hozzá?mert semmilyen fegyverem nincs a csúzlin kivül:S
2010. febr. 9. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
keress valami hobbit. keresgélj a neten. csak lesz vmi ami érdekel...
2010. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont így vagyok vele, de hát ez van, csinálni kell tovább, nem szabad feladni,minden rossz után jön vmi jó! (tudom ez nagy közhely de attól még igaz)

-Amúgy 1.kommentelővel ne foglalkozz, hülye!-

2010. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

elég nehéz, de érdekes módon, pont amikor a legkevésbé lenne kedvem hozzá, elkezdek valami házimunkát. maga a dolgozás is jókedvre derít, de az eredményt látva is felvidulok, pl ha szép a szőnyeg, mert fel van porszívózva, a nagy rakás kivasalt ruha is olyan szép tud lenni... vagy az illatos függöny, mert az előbb vettem ki a gépből. az autó is olyan gyönyörű, amikor tiszta!

nem rosszból kérlek, de munkára fel!

2010. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam akkor van ilyen amikor egyhelyben ülök egésznap... sportolj valamit, attól visszajön az élet beléd. Nemtudom mért, de így van.
2010. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
velem is előszokott fordulni..de én ilyenkor megpróbálok keresni valamit ami leköt, ami értelmet ad akár csak arra az egy napra akár egy rövidebb/hosszabb időszakra szólóan is...például elmegyek valamilyen tanfolyamra vagy sportolni, de mivel írtad h nincs kedved az emberekhez akkor otthon is eltudod magad szórakoztatni például átrendezed a szobát vagy valami kreatív dologgal lekötöd magad.Nálam még az olvasás és a keresztrejtvényezés is bejön :P Fél napokat is eltudok egy újsággal lenni és észre se veszem hogy repül az idő..:)
2010. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖSZI A válaszokat:)
2010. febr. 14. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!