Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Holnapra kéne egy fogalmazás!...

Holnapra kéne egy fogalmazás! -Ki a barát és ki nem?

Figyelt kérdés
Várok ötleteket,mondatokat,mindent ami ezzel kapcsolatos!Írnál nekem pár mondatot az érdekbarátságról,amit bele tudok írni?Köszi előre is!
2010. febr. 10. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Old meg egyedül, én már soknak segítettem meg sem köszönték.
2010. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekbarátság az, mikor nem az igazi értéket látják meg egy emberben, hanem azt veszik figyelembe, hogy mije van, hol/miben lehet kihasználni. A valódi énje az állítólagos barátjának nem érdekli, nem törődik vele, hogy ő kicsoda, nem foglalkozik az érzéseivel, nem próbál neki segíteni, maximum csak azért, hogy valami hasznot húzzon ebből is. Ha viszont már nem talál semmi hasznosat, akkor tovább áll, már nincs is "barátod".
2010. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1.köszönöm a semmit :D

2.ez igen jó köszi

2010. febr. 10. 19:27
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs mit, még segítek, ha gondolod. :)
2010. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Fogalmazásra mindig 5-öst kaptam. :D
2010. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
még vmi befejezés kéne,ha nem gond!
2010. febr. 10. 19:46
 7/14 anonim ***** válasza:
Mivel kapcsolatban kéne befejezés? Maga a barátság, vagy az érdekbarátság a téma?
2010. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a barátságrol
2010. febr. 10. 19:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Tehát sokféle barátság lehet, köztük van az igazi és az érdekbarátság is, de egy biztos! Életünk fontos része az, hogy álljon mellettünk valaki, aki jóban-rosszban velünk van, támogat a bajban, és mindig megbeszélhetjük vele legbensőségesebb, legmélyebb érzéseinket is. Minden embernek létezik valahol egy igaz barátja, csak van, aki nem találja meg elég hamar, de ha egyszer bajban lesz, és hirtelen valaki segítő kezet nyújt, tudni fogja...igen, itt van, ő az...az élet fontos része...a barátság.


Remélem nem lett túl béna. :D Egyébként lány vagy? Remélem nem túl cs

2010. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem túl csöpögős. :D
2010. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!