Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalom hiányos ember mehet...

Önbizalom hiányos ember mehet egyetemre?

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
:D Miért ne mehetne? Talán még sikerélményed is lesz és szerzel egy kis önbizalmat is. Amúgy hogy merült fel benned a kérdés?
2015. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy mehet. Legalább lesz önbizalma.


Szoktak olyan órák lenni (gondolom mindenhol), ahol kiselőadásokat kell tartani, na az ilyenek pont jók erre.

2015. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem úgy értettem, hogy csak a kiselőadások jók :D, emberek között vagy, ismerkedni kell, bulik vannak, a tanulmányi eredmények is erőt adnak...stb.
2015. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Mehet, de minek... Jó szakmát kell kitanulni, aztán szépen eldolgozgat, nem lesz lelki problémája. Boldog életet élhet. Sikerélmény is biztosított, ellentétben az egyetemeken tapasztalható karrierista sáskahaddal szemben!
2015. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 vinividivici válasza:
100%
Az egyetem kemény, de legalább bebizonyíthatod,hogy kemény fából faragtak
2015. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Seafalcon válasza:
100%

Ha megfelelsz a felvételin: igen.

És akkor ott lesz a kiváló alkalom megmutatni, hogy te is érsz annyit mint más! Ne hidd, hogy van nálad értékesebb ember! Csak nagyobb a pofájuk, játsszák az agyukat!

És ne szégyellj elmenni esetleg egy pszichiáterhez sem. Azt titokban lehet tartani, és igen sokat tud segíteni!

2015. febr. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Termeszetesen mehet! :) Szerintem ott sok jo alkalom nyilik uj baratsagokat, ismeretsegeket is kotni, ami onbizalomnovel0 :)
2015. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Buta ember nem mehet, önbizalomhiányos, az igen.
2015. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Te jeeezus :D Szoval te ugy gondoltad hogy egy betegseg mint mondjuk az epilepszia (nem tudom hogy kell irni) hogy ezt megallapitjak,orvosi ppirod van rola,es nem vesznek fel emiatD? Vagy... Hat nem ertem :DD
2015. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat
2016. jan. 14. 03:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!