Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan éljek ha tudom hogy...

Hogyan éljek ha tudom hogy buta vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ilyen klasszikus hülye de sajnos okos sem. Kicsit nehezen forog az agyam,bamba vagyok,rossz helyzetfelismeressel es megoldassal es nehezen szocializalodom. Mernök szerettem volna lenni de nem megy se a matek se a fizika. Bejutottam pszichologiara es tenyleg erdekes de sok okos es elhivatott tarsam van,mellettük fogalmam sincs hogyan lesz munkam..

Eljek annak a tudataban hogy velhetőleg a gyartósoron vagy Mekiben vegzem? Hogy fogadjam el a butasagom?

19/F


2015. febr. 8. 23:34
 1/9 anonim válasza:
68%
Ha képes voltál ezt a kérdést a családi kapcsolatok kategóriába kiírni akkor szerintem menthetetlen vagy.
2015. febr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Annyira egyedi az írásstílusod, hogy biztos vagyok abban, hogy ezt a kérdést is te írtad ki. Bevallom már tényleg fárasztó egy olyan ember aki ennyire tutyi mutyi, élettelen mint te.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2015. febr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

19 évesen az ember nem buta, hanem lusta (a tanuláshoz).

Végezz el tanfolyamokat, tanulj nyelveket, vizsgázz le belőlük. Mutasd meg magadnak, hogy csakazértis! Nehogymár! :D

2015. febr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Kamu kérdés, akik bejutnak a minimum 420-as pszichológiára, azok nem írnak ki ilyen kérdést.
2015. febr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
81%
2 sajtbugert, 1 kisadag sültkrumplit és 1 nagy kólát légyszi :D
2015. febr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem en vagyok es 438 pontom lett..:)

De az erettsegit csak az nem irja meg jóra aki nem akarja.


Azert ide irtam mert itt nem törlik de vannak valaszolók.

2015. febr. 9. 00:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Remek, elérkeztél abba a korba, amikor az ember végre kezdi megismerni önmagát, a képességeit, erősségeit és gyengéit! Sajnos van, akinek egész életében nem jön el ez a pillanat.. Lehet, hogy nem lesz belőled Einstein, nem mindenki képes megbirkózni egy mérnök szakkal, ha bárki el tudná végezni, nem lenne annyira keresett. A szociális képességek fejleszthetők! Sőt, az intelligencia, helyzetfelismerés is! Te eljutottál arra a pontra, hogy ismered a hibáidat, úgyhogy innentől dolgozhatsz azon, hogy kiküszöböld őket, vagy valamilyen erősségeddel áthidald. A sikeres emberek nem feltétlen okosabbak, hanem találékonyak. Ebbe beletartozik az is, hogy az erősségeiket fejlesztik, és ezek segítségével találnak módot a problémák megoldására.
2015. febr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A buta ember nem tudja magáról, hogy buta. Neked nem azért nem megy a matek, mert "hülye" vagy, hanem mert nem érdekel. Meg kell találnod azt a foglalkozást, amit szívvel-lélekkel akarsz csinálni, és akkor nem lesznek problémáid. Munkát találni (főleg jó munkát) pedig jó önéletrajzzal, önbizalommal, kapcsolatokkal és sok-sok s*ggnyalással lehet.
2015. febr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
88%
Egyetértek. Nekem is ez jutott eszembe először. Sok buta embert ismerek, egy sem tudja magáról, hogy az. Te nem buta vagy, csak nem találod még a helyed és az önértékelésed megfelelően. Egy pszichológus sokat tud segíteni, önbizalomnövelésre és célok felállítására van szükséged. Az, hogy tanulod a pszichológiát tök jó, de még messze van a vége, keress olyat, aki már járatos benne! Nem fogod gyártósoron végezni, sem a Mekiben, annál több van benned! Nem elfogadni kell a téves önértékelést, hanem továbblépni rajta!
2015. febr. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!