Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha tudom, hogy most sokáig...

Ha tudom, hogy most sokáig lesz rossz időszakom, mit tegyek, hogy boldogabb legyek?

Figyelt kérdés

Egyszerre van családi, tanulási, baráti és szerelmi gondom is... És tudom, hogy az egyik megszűnik nyáron (leérettségizem), és valószínűleg a családi feszültség is addig tart. A többi meg ki tudja, de nyáron mindig boldogabb vagyok.:)


Addig is, mit tehetnék, hogy ne viseljem olyan rosszul? Mindig életvidám vagyok, ritkán van rossz kedvem. Ha az van, mint most, akkor már baj van...


L


2015. febr. 9. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Hülyén fog hangzani, de .... dobd fel magad. Én ha padlón vagyok, fogom magam, leszedek egy rakat pörgős zenét és (mondom...hülyén hangzik de téll így van) random táncolok a szobámban. Egyszerűen feldob...lelkileg sokkal jobban leszek tőle. Másik eset, hogy sportolok. Nem kell hozzá eszköz, csak én magam meg egy törcsi. Netről szedem a gyakorlatokat, de van hogy random kitalálok magamnak egy sorozatot és addig nem nyugszom amíg a kitűzött dbszám nincs meg...Pl. zene be, guggolás, ugrás, levegőbe megfordulsz és másik oldalt leguggolsz úgyh a talaj megérinted..majd ezt még1x. ez egy és ebből 100. Lelki, testi kihívás de nagyon jó :) És a legjobb a nyújtás...ahogy nyúlnak az izmaid, érzed ahogy távozik a stressz.
2015. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!