Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veszekedésnél szoktál sírni?

Veszekedésnél szoktál sírni?

Figyelt kérdés

Például ha összeveszel valakivel, kiabáltok egymással, stb., akkor elsírod magad? Mert én sajnos igen, általában, nagyon érzékeny vagyok, és ezt nem szeretem magamban, de nem tudok megváltozni. :(

Kort és nemet is, légyszi! Bár gondolom ez inkább a lányokra igaz! :D


2010. febr. 11. 15:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Hát ha nagyon ideges vok ak vmikor elsírom magam:S

15/L

2010. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát én lány vagyok,de még nem sírtam veszekedés miatt.Mondjuk én az a típus vagyok,aki felveszi a kesztyűt,és addig veszekszik,míg ő(ebben az esetben én) kerekedik felül.:D
2010. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én is idegesség miatt szoktam sírni, minden sírással jön ki rajtam. Idegesség, ha felhúznak, akkor is, ha szomorú vagyok, akkor is, és ha nagyon örülök valaminek, akkor is. :D
2010. febr. 11. 15:53
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is sírok olyankor. Pedig egy határozott jellem + jó érvek vitát nyerne.
2010. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nálam az a furcsa, hogy sokszor vagyok határozott, de közben ilyen sírós is. :) De hát ilyennek születtem. :)
2010. febr. 11. 16:26
 6/17 anonim ***** válasza:
ÁLtalában nem.De előfordul,ha éppen olyan lelki állapotban vagyok.
2010. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Veszekedés közben igen. Nem szeretem fölemelni a hangomat, én az észérvek embere vagyok, és utálok kiabálni. Sztem megijedek saját magamtól. Én akkor is sírok, ha nem velem kiabálnak. Ill. csak majdnem.
2010. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nm mindig a másik sírja el magát..
2010. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én legtöbbször elsírom magamat, igen. Bár attól is függ, mi miatt, mennyi ideig és kivel kapok össze. :)

20/L

2010. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én üvöltözni szoktam XD
2010. febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!