Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy fejlesszem a kitartásom?

Hogy fejlesszem a kitartásom?

Figyelt kérdés
Vannak dolgok amik érdekelnek, s ha egy új dolgot találok ami izgalmasnak tűnik belekezdek, de elmúlik pár nap, pár hét alatt a kitartásom.. Szeretnék itthon megtanulni angolul, érdekel a programozás, s zeneszerkesztést is nagyon szeretem.. Például ezek amikbe belekezdtem nagy lendülettel, és akarattal, de ahogy múlik az idő úgymond ráunok... Lehet hogy elmúlik egy kis idő aztán újra nagy érdeklődéssel belevágok ugyanabba a dologba, de aztán megint szép lassan elhanyagolok minden... Mi lehet az oka ennek? Mit tehetnék hogy kitartsak addig még el nem érem azt amit akkor kitűztem célomnak amikor belekezdtem, s megmaradjon végig az akaratom, s a kitartásom?

2015. febr. 14. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Rá kell állni agyilag, nem elfelejteni.
2015. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha beleunsz akkor lehethogy nem is érdekel igazán. Én a kitartásomat a testedzéssel tudtam eddig fejleszteni. 2013-ban kezdtem és azóta sem álltam le. Megtanított arra mi az a kudarc és mi az a siker. És közben kitartó is maradtam. De ez mind fejben dől el, hogy ki mennyire akarja. Például nem tudok leülni olyan dolgot tanulni amit egyszerűen nem szeretek. Miért? Mert nem akarom eléggé.
2015. febr. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!