Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy hogyan legyen...

Proasd123 kérdése:

Mit tegyek hogy hogyan legyen valakim eléggé önbizalom hiányos vagyok a magányba már kezdek megbolondulni? 19/f

Figyelt kérdés
nos 2 éve nincs barátnőm igazából nem is nagyon beszélek már lányokkal, de már annyira hiányzik valaki hogy sűrűn nézek itt gyakori kérdéseken kérdéseket, szükségem lenne valakire akivel meg oszthatnám a jó,rossz pillanataimat (nem nagyon van kivel) akivel le köthetem magam akit szerethetek,szeret.
2015. febr. 24. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Félsz a kudarctól. Pedig az az élet része, időnként szembe kell vele nézni. Sőt, szükséges is!

Na most mivel félsz a kudarctól, így nem is próbálkozol a lányoknál, tehát gyáva is vagy.

Én azt javaslom kezdj el randizgatni, lehet 10 lányból 9 elutasít, de ez ne törje a kedved!

Tanuld meg kezelni a kudarcélményt is! Mindenki átéli.

2015. febr. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak te változtathatsz rajta. Erre tényleg nincs semmilyen gyógyír -elhatározás kérdése. Az előző jól leírta, a kudarc része az életnek. De mondok én valamit. Ahányszor meghallod vagy elolvasod azt a szót, hogy KUDARC, olvasd/halld/értelmezd úgy, hogy LECKE. Okkulj belőle, mert azért kapod a leckéket, hogy megtanuld mit nem csinálsz helyesen. Kaptál pár leckét, lehethogy elutasított pár lány, aztán befordultál és aztmondtad: ez nem nekem való. És azóta korlátok közt élhetsz, úgy érezve, hogy tényleg nem neked való. És a legrosszabb: el is hiszed, hogy így van. Márpedig az ember a hitéhez ragaszkodik a legjobban.

Annyit tehetsz, hogy kis lépésekkel haladsz, kitűzöl pár célt. Ne akarj egyszerre túl nagyot kaszálni, mert úgy vélem elég mélyen vagy, ha már lányokkal sem társalogsz. Lehet, hogy első lépésként fel kéne keresned a régebbi lány ismerőseidet, személyesen beszélgetni bármiről egy kávé mellett, vagy bárhol. Aztán eljárni valahová akár magad is, ismerkedni, csajozni. Aztán minden szépen alakulna.

"Tedd meg az első lépést hittel, nem kell látnod az egész lépcsősort, csak tedd meg az első lépést."

2015. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen nektek ment a zöldpacsi :D
2015. febr. 25. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!