Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem merek szakítani, mit...

Nem merek szakítani, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
3 éve van barátnőm és úgy érzem a megszokás tart mellette. megcsaltam már jó párszor. sajnos szerintem önbizalomhiánnyal küzdök hiába vagyok egy jó pasi(sokan mondták).Önbizalomhiányba szenvedek,és nem tudok lépni,nem tudok a sarkamra állni és megmondani hogy nem jó így.az Ő életébe most változás lesz ,pestre fog járkálni vidékről modellkedni.nekem ez nem tetszik és ugy döntöttem ha elmegy szépen lassan lemorzsolódok róla,talán úgy kevésbé fog fájni.nem kívánom nem csókolgatom semmi,csak éldegélünk.mi hozza meg az emberekben az önbizalmat?hogyan legyek magabiztos?pl egy discoba se tudok becsajozni mert nagyon feszült vagyok(mondjuk 8 éve nem iszom) de nem akarok inni.Normális ötletek? 25 /F
2015. márc. 4. 22:52
 1/1 anonim válasza:

Megcsaltad? Annál a szakítás is jobb... Hagyd had menjen.

Amúgy nehogy lebeszéld a modelkedésről mert 1.- az önző lenne 2.- ez nem adatik meg mindenkinek.

Hagyd élni és ha látod hogy boldog akkor könnyebb lesz

2015. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!