Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan szánalmas vagyok most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szánalmas vagyok most miért nem merek szakítani?

Figyelt kérdés
a barátom ma ököllel megütött nem erőből csak enyhén nyoma soha nem marad persze...ha maradna már biztos mentem volna jelenteni. mindig csak enyhén üt meg. máshoz nem mehetek segítséget kérni míg nyoma nincsen. anyának mindig sz9lok ma sirtam is viszont soha nem szól semmit. mindig anya mondta mit csináljak és mit mondjak soha nem voltak barátaim. mindig úgy éltem ahogy ő szeretett volna de már nem bírom ..szembe szállni meg nem merek vele. félek. szerintetek gyáva vagyok? :(
2015. febr. 15. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy nőtől nem várható el, hogy olyan sokmindent tegyen, hiszen gyengébb vagy. Ne foglalkozz azzal papagájjal, tartsd magad távol tőle.
2015. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szánalmas vagy. Most, hogy ezt tisztáztuk, szakíts meg az illetővel minden kapcsolatot, a számát tiltsd le, és ha jön dörömbölni az ajtótokon otthon, jelentsd fel zaklatásért, és közöld vele, hogy örüljön, hogy megúszta ennyivel, kezelheti újabb esélyként az élettől, ne csessze el.
2015. febr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előzőnél a pont.
2015. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

igen gyenge vagy...miaz hogy ököllel megütött?

sajnálom...

2015. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha történetesen a felesége lennél, akkor ezt családon belüli erőszaknak neveznék, és bűncselekmény lenne.

Ha igaz amit írsz, akkor azonnal szakíts vele, később sokkal rosszabb lesz.

2015. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ma hogy vannak vele, de régen a családon belüli erőszakot nem igazán büntették, ha nem szenvedett a másik fél 8 napon túl gyógyuló sérülést. Azt mondták, családi ügy.


Legalábbis, én így tudom.

2015. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát szánalmas vagy, gyenge, aki ki van szolgáltatva olyan tuskóknak, mint a barátod.


változtass rajta, szakíts vele, állj ki magadért, és akkor már nem leszel szánalmas. ennyi.


amúgy ha nem olvastál utána a dolognak akkor kihangsúlyozom, ha az ilyen erőszak az idővel egyre csak durvább lesz. az ilyen pasi sosem fog megváltozni, bármit is ígérjen. gondolom anyud is tanácstalan, vagy nem tudja mit mondjon.

2015. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5-ös Jaaaa, családon belüli erőszak lenne, amivel ugyanúgy nem kezdenek semmit sem a rendőrségen. Anyukám évekig járt a rendőrségre azzal, hogy apám verte(bordatörés, lila mondoklik), de semmit sem tettek. A válási procedúra után egy kezemen sem tudom megszámolni, hogy hányszor zaklatott minket és dörömbőlt az ajtón részegen, a rendőrség mit tett? Kijöttek, beszélgettek egy kicsit és ennyi.


Kérdező, szerencsére nem vagytok házasok, így talán könnyebb lesz megszabadulni ettől a féregtől. Zárd el magad tőle teljesen, a telefonszámát tiltsd le, a közösségi oldalakon ne reagál neki, aztán majdcsak felfogja... és tanuld meg hogy csak magadra számíthatsz, nem vagy gyáva, nem vagy szánalmas, aki ezt mondja az nem tudja milyen ez.

2015. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok,de úgy ütöttem volna neki vissza,hogy a könnytől pislogna.Ebben a világban nem árt ha rendelkeznek némi fizikummal ës önvédelemmel.Erősebbek nem lehetünk,de vissza üthetünk.Az ilyen férfi megérdemli a börtönt.Szakits vele meg minden kapcsolatot ës közöld vele hogy hagyjon békén,különben feljelented.

Ha egy férfi megüt egy nőt nem férfi,de nem is ember...

2015. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én nem ajánlom, hogy visszaüssön, mert csak verekedés lenne belőle, ahol pedig a legtöbb esetben egy nő húzza a rövidebbet. ha nem lett komoly bajod, akkor szakítsd meg a kapcsolatot és minden kommunikációt a csávóval, ha igen, akkor meg irány a rendőrség.
2015. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!