Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akik inkább reálosak, hogyan...

Akik inkább reálosak, hogyan tanulják a törit?

Figyelt kérdés

Hogy tanuljak törit, ha semmi közöm hozzá, nem látom az összefüggéseket, és hát nem is a kedvencem? Szerintetek?

Csak mert nagyon rontottam mostanában, pedig csomót tanulok, de nem megy.


2010. febr. 15. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

én nagyon szerettem a törit,általános 5. osztályától 7.ig,aztán jöttek a kevésbé érdekes témák,kezdtem rontani.Most 9.be újra megszerettem,aztán 10.be megint nem,és most kezd megint érdekelni XD

de rájöttem,hogy nagyon jókis tárgy

ha nem érdekel akkor magold be,vagy tanulj könyvből,ha sz*r vázlatot írtok.ott emeld ki a lányeget,párszor elolvasod és már tudod is. sok szerencsét

2010. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én színtiszta reálos voltam csenevész koromtól fogva, és nekem is pont a törivel gyűlt meg a bajom. Hogy emészthetőbbé tegyem a dolgot, elkezdtem úgy tekinteni rá, mint mondjuk egy fantasy-történetre. Mese habbal. Így izgalmasabb lett, és a fantáziám mellett az agyamnak sem volt ellene kifogása :)
2010. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fantasy... nem rossz. :D

Probald meg a lenyeget megtanulni (bemagolni, ha mashogy nem megy). A tobbit meg esszel hozza rakni. Sok logika van am a toribe is. Mi miutan, miert kovetkezik, ki mire hogy reagal, miert tortennek dolgok. Probald felfogni esszel, utana mar konnyebb lesz megjegyezni, ha logikus. :)

2010. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!