Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokszor megfordul az öngyilkos...

Sokszor megfordul az öngyilkosság a fejemben, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Már egyre többször. Úgy érzem, nem bírom. Sokszor elképzelem magam ahogy öngyilkos leszek. Emellett... a Családi gondok is ott vannak. Sokszor abba is belegondolok, hogy anyámék mit éreznének, ha egyszer ÚGY találnának rám. Lehet, hogy gonoszság, de azok után, amiket néha csinál, szeretném tudni.

Viszont félek is. Úgy érzem, vár rám valami, amit nem hagyhatok azzal elúszni, hogy eldobom magamtól az életem...



2015. márc. 13. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak egy életed van b.aszki, hozd ki belőle a legtöbbet amit csak tudsz, ne legyél ilyen negatív. A családi gondokat meg a legkönnyebb megoldani csak meg kell beszélned a problémáidat a rokonaiddal. Ők ismernek a legjobban úgyhogy nem olyan nehéz dolog. Ha meg végképp nem értetek egyet akkor ne foglalkozz velük.
2015. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Megsúgom neked, kérdező, az öngyilkosokat mindenki hülyének tartja. Még a saját szülei is. Szóval ne gondold, hogy nagy sírásrívás, ujjtördelés, meg bűntudat lenne a koporsód mellett. Hanem az értetlenkedés, hogy a hülyegyerek ezt vajon miért csinálta? Hisz mindenki átesik ezen, és mindenki túléli, akkor ő miért volt ilyen balfsz?
2015. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

"Hisz mindenki átesik ezen, és mindenki túléli, akkor ő miért volt ilyen balfsz?"


Nem esik rajta át mindenki. Aki átesik rajta nem mind éli túl. Az öngyilkosokat nem tartja mindenki hülyének. De téged igen miután ennyi hülyeséget leírtál.

2015. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem minden úgy van, ahogy leírtam, de szándékos ferdítés volt, és nem lehet könnyű akkora balfsznak lenni, hogy ezt a kérdező tudomására hozd.
2015. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Megteszed vs. elmesz pszichologushoz.

En is atmentem ezen.En konkretan a csaladom miatt mert terrorban tartottak szo szerint:D de elmentem az iskola pszichologushoz meg mindig hozza jarok,es megbeszeltem a szuleimmel a dolgokat azota minden elkepesztoen megvaltozott segitenek,mellettem allnak s minden sokkal jobb az egyenes uton.Azota boldogabb vagyok mint meg eletemben soha.

Ne legyel ongyilkos.Legalabbis addig fokent ne amig nem jossz ra hogy neked mi a dolgod a vilagban,miert szulettel.

MINDEN ROSSZAT A LEGJOBB KOVETI.NE BUKJ EL!ISTEN A LEGNEHEZEBB CSATAKAT A LEGJOBB HARCOSAINAK ADJA!

Elj!Szeress!Nevess!

2015. márc. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 K. Isti válasza:
Úgyse bírnál öngyilkos lenni.
2015. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Valaki olyannal kéne beszélned, aki nem ítél el, mint itt valamelyik f...fej pár kommenttel feljebb. Ha csak veled van, és együtt gondolkodtok, az segíthet egy kicsit, úgy 1 ember ereje helyett 2 ember ereje lesz.
2015. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2015. márc. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!