Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Véleményeteket kérném ki?

Véleményeteket kérném ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok, véleményeteket kérném ki szerintetek férfiatlan , határozatlan , önállótlan és túl nyálas lennék?


Fontos számomra a párom testi és lelki biztonsága. Ezeket szoktam mondani " Szeretlek , nagyon szép vagy , szép a szemed és a mosolyod". Néha napján egy évben egyszer talán meg nézem vele a nap naplementét ha úgy adódik. Ha fáj a hátam meg szoktam kérni a barátnőmet hogy masszírozza meg mert fáj.


Amit a fejembe egyszer el gondolok szeretem végig vinni. Mondok egy példát: Sportban van számomra egy cél , addig nem tudok nyugodni míg el nem érem.

Mindenhez úgy álok hogy biztos sikerülni fog. Addig nem nyugszok még a problémára nem találok megoldást.

Barátnőm ellőtt soha sem fakadtam még sírva. Anno 15 évesen sírtam egy nőért.

Mikkor szakítani szeretnék és ha valamelyik keresne meg sajnálom őket , ilyenkor újra összejövünk.


18 éves vagyok de anyuéktól nem várom el , nem is szeretném ha ők vennének nekem valamit. Jobban szeretem én meg venni saját magamnak , nagyobb sikerélménnyel tölt el.

Sokszor úgy gondolom hogy el költöznék otthonról , barátnőmmel egy külön lakásba vágyom rá.

Verseket nem szoktam írni , sem hogy így úgy meg halok érted. De egy szál rózsát vagy akár egy csokrot szoktam vinni a barátnőmnek.

Mikkor haverokkal vagyok és a barátnőmnek meg ígértem hogy 6-ra ott leszek. Akkor az nap biztos hogy megyek hozzá , még ha egy kis késéssel is de ott vagyok. Mikkor a barátnőmnél vagyok és haverok hívnak , valamikor nem megyek velük. Vagy vagyok a barátnőmmel egy kicsit majd megyek velük.

Barátnőmmel meg szoktam hallgatni , ilyen nyálas zenéket valamikor én is be kapcsolok egyet...



2015. márc. 21. 16:41
 1/4 anonim válasza:
Sehol semmi nyálasság!!
2015. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tok jofej es normalis vagy.
2015. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez alapján teljesen normálisnak mondanálak.
2015. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kifejezetten érett és férfias egyéniség vagy. Szerintem ennél bőven több naplementét megnézhetnél vele. :D


A romantikázás hozzá tartozik az élethez és szerintem a férfiasságnak is egyik jele ahogyan egy nővel bánik az illető. Én azt látom ebből még h Te sokkal inkább mások érzéseit és szükségleteit tartod magad elött, mint a sajátod.

Ez szerintem becsülni való dolog. Eléggé hasonlítasz rám igazából annyi különbséggel, h én hamarabb feladom a dolgokat.


Most 20 vagyok és elég sok sz@rság van a hátam mögött, de hidd el h a legtöbb lelki és mentális változást 18-19 évesen éltem meg én is.

2015. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!