Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? (őszinte vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (őszinte véleményeteket kérném, hogy ti hogyan látjátok ezt az egészet? )

Figyelt kérdés

Barátságnak indult aztán egész nap együttvoltunk majd ha este mikor különváltunk is facebookon beszéltünk, így teltek a hetek majd elkezdtem többet érezni és ezt el is mondtam neki, nem mondott rá semmit úgyanígy teltek a napok mint eddig majd én megmakacsoltam magam és egyre kevesebbet találkoztam vele arra gondoltam ha nem leszek vele annyit elfogja tudni tönteni, hogy mit is akar. Viszont ezzel azt értem el, hogy ő is kevesebbet keresi a társaságom. Most mit kéne tennem? Teljesen tanácstalan vagyok.

L/19


2013. okt. 13. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem praktikázgatni kell hanem nyíltan megkérdezni hogy ő mit is akar.
2013. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem ha szeretne akkor elmondta volna mikor én is elmondtam neki
2013. okt. 13. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg neked kell eldöntened hogy tudsz e vele úgy lenni hogy ő nem érzi ugyanazt irántad. Ha nem akkor szerintem fölösleges erőltetni de ha ezek után tudod barátként kezelni akkor meg csak beszéld meg vele hogy felejtse el a dolgokat és legyen úgy mint régen.
2013. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát most ezzel nem sokat segítettél
2013. okt. 13. 17:09
 5/5 anonim válasza:

Felejtős.

Elszúrtad,hogy kimondtad mit érzel iránta.

2013. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!