Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kérném a véleményeteket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérném a véleményeteket az alul írottakról!?

Figyelt kérdés
Szerintetek, egy párkapcsolatban mi nem megengedett egy férfinak? Férfiak is írhatnak, ami eszetekbe jut jöhet:)

2015. jan. 18. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az érzelmei kimutatása. Onnantól vége.
2015. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Rövidebb a "mi megengedett" lista...
2015. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Anál szex

Más lányokra rápillantás

Maszturbálás

Nem szexelés

Veszekedés

Egyet nem értés

Nem közölni a helyet, ahová megy


Jajj, most tényleg soroljam fel mindet?

2015. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 egy picit lehetne hatrozottabban rosszakat is:)
2015. jan. 18. 12:29
 5/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Szex

Ivás

Evés

WC Zés

Pislogás

2015. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Sírás.
2015. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#1 vagy fiatal vagy, vagy csak rosszak a tapasztalatid. Ez nálam sosem volt hátrány. Nem csepegősen nyálasan, de mutassa ki. Szerencsésre Páromnak ezzel nincs gondja.


#6 sírni is sírhat, ha olyan a helyzet, de ne nyávogjon, ne legyen anyámasszonykatonája.


Szerintem minden megengedett bizonyos határokon belül, de ezt meg mindeninek magának kell tudnia, ismernie a párját.

De egyet biztosan tudok a megcsalás, hisz azért vagytok együtt, mert szereted, úgy ahogy van. Ha már a lehetősége is felmerül ott gondok vannak, de nem az a megoldás, hogy akkor megcsalni a másikat, hanem leülni és megbeszélni és dönteni, megéri-e megmenteni a kapcsolatot vagy sem.


N

2015. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#3 akkor neked is elég rosszak lehetnek a tapasztalatid.

Vagy ennyire eltérőek vagyunk, anál nálam alap, főleg a Párommal, de amúgy sem volt gondom vele, lehet szerencsés vagyok, simán nézhet más lányokra/nőkre, mint ahogy én is ezt teszem, csak férfiakat nézem, de ha szép lányt látok még én szólok, hogy szép popsi, mell és Ő is, ha lát valami szép lányt.

Szerintem, akinek ezzel gondja van, annak az önértékelésével vannak gondok.

Masztizni is lehet, csak ne menjen a szex rovására.

Ha fáradt akkor persze, hogy nincs szex ezen nem kell fenn akadni. Az már régen rossz, ha kötelességnek érzi. A szex az egyik legjobb dolog a párkapcsolatban.

Sosem veszekedik Párom, Ő ilyen, ha gondja van, meg tudja mondani normálisan is.

Egyet nem értés sem gond, hisz mindenkinek meg van a véleménye, csak nem mindegy hogyan adja elő.

Az elég fura kapcsolat szerintem, ahol nem lehet megmondani, hogy hova megy a másik, persze elég csak annyi, hogy tudja a másik és ne aggódjon feleslegesen. Nem kell beszámolnia, ha nem akar, nincs számon kérés. Ha akarja úgy is elmondja magától. Szerencsére Párommal mindent megtudunk beszélni.


N

2015. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez közel sem így megy.

Kérdezd meg akármelyik férfit ki "szabad-e" mutatni az őszinte érzelmeket..

2015. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

The Chef, nem tudom mennyi idős vagy, volt már pár kapcsolatom, de sosem volt ebből gond.

Párom is simán ki tudja mutatni, s ettől még jobban szeretem, tisztelem, nem lett kevesebb, sőt. Nincs is ettől jobb érzés. Ő sosem problémázott ezen. Lehet, Ő így van összerakva.

Vagy még nem találtad meg azt a személyt, aki előtt nem ezt érzenéd.

2015. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!