Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményeteket kérném ki!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeteket kérném ki!? (többi lent)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nem rég vagyunk együtt kb 2 hete de 2 éve jártunk de nem sokáig. Most lesz a szülinapja (19) lesz én 17 vagyok. Vettem neki egy nyakláncot és gondolkozok,hogy elviszem vacsorázni, vagy itthon főzök neki valamit és gyertya fényes vacsi, közbe oda adom neki a nyakláncot stb...:) Szerintetek melyik lenne jó ? Vagy valami ötletetek van, mert én igazából nem tudom mi legyen...előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat! :)
2013. aug. 16. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem az otthoni aranyosabb:) De mind a kettő jó mert tőled kapja:)
2013. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sir Sarcasm ***** válasza:
főzz egy rántottát oszt szevasz! 2 hét után még nem kell mindent megadni
2013. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez kurwára romantikus. Te egy igazi Casanova vagy.
2013. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

szia , egy vélemény tőlem:

nem érdemes ilyen nagy drága dolgokat venni pl: arany nyaklánc stb.. mert ha később elhagy és egy csomót rá költesz akkor kib*szott veled :D

na második dolog szerintem otthon sokkal jobb mert ott nincsenek mások akik pl megbámulnak stb ha pl zavar az ilyesmi

ha nem arany nyakláncot stb vettél neki akkor jóltetted azért kell adni valamit de egyelőre ne vegyél túl drága dolgokat neki :)

2013. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem-nem volt drága, ezüst nyaklánc és szerintem ezt így pont megérdemli és jó is egyben (szerintem) :)
2013. aug. 16. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!