Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék hogy menjen?...

Mit tehetnék hogy menjen? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy szép hangom van,tudok énekelni.De nagyon szégyenlős vagyok,ha meghall valaki.Szeretnék énekelni egyet és felrakni majd a netre.De itthon mindig van valaki,és mikor éneklek,még előtük is szégyenlős vagyok.Mit tegyek?
2010. febr. 16. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:

hát... várd meg amíg elmennek :D

vagy hívd át a barátaidat és akkor énekeljétek fel... akkor nem olyan ciki, mondhatod anyukádéknak, h csak hülyültetek

2010. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. febr. 16. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Huhh velem ez nagyon sokáig így volt:D Ének-zene tagozatra jártam általánosban és kb. 6. év végéig nem mertem senki előtt énekelni kórusban is csak tátogtam ha fellépésre mentünk XD de aztán egyszer leültem és azt mondtam magamnak, hogy oké, nem számít más véleménye és elkezdtem énekelni. Furcsa volt, de azóta le se lehet lőni.. :D Pedig nem tartom olyan hűű de szépnek a hangom :D Le kell küzdened a gátlásaidat. Nem könnyű, de megéri. Azóta a zene a mindenem... :)
2010. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
komcsin mondom,bírlak titeket xD
2010. febr. 16. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
mért?XD (2. voltam:D)
2010. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tom...mer rendesek vagytok:)
2010. febr. 17. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
:D:D köszi XD (méééég mindig a 2. XD)
2010. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!